Poprzedni
Następny

LCD-MX4 - nowe słuchawki planarne z serii LCD firmy Audeze

Kalifornijski specjalista od słuchawek planarnych wprowadził do oferty nowy model do wielokrotnie nagradzanej serii LCD – tym razem o symbolu LCD-MX4.

Audeze LCD-MX4

Słuchawki wykorzystują rozwiązania z flagowego modelu LCD-4, ale są znacznie lżejsze. Kolejną znaczącą różnicą jest inna, 20-omowa impedancja, dzięki czemu słuchawki można stosować wszędzie tam, gdzie nie ma specjalnego wzmacniacza słuchawkowego o dużej mocy – oznacza to, że można łatwo napędzać je za pomocą laptopa lub sprzętu używanego w studiach nagraniowych. Optymalne zapotrzebowanie mocy wynosi od 1 W do 4 W. LCD-MX4 mają nową lekką konstrukcję. Obudowy przetworników wykonano z magnezu i połączono elastycznym pałąkiem z włókna węglowego. Przetworniki wykorzystują firmowe opracowania takie jak matryce magnesów Double Fluxor ™ czy duże ultracienkie membrany Uniforce ™. Słuchawki wykończono naturalną skórą. Są bardzo wygodne i wyglądają efektownie.

Audeze LCD-MX4

Z racji mniejszego ciężaru, nowy LCD-MX4 jest idealny do długich sesji miksowania i godzin krytycznego słuchania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: