Poprzedni
Następny

LCD-1 – najnowsze kompaktowe słuchawki referencyjne od Audeze

Audeze LCD-1

Na tegorocznej konwencji AES w Nowym Jorku (odbywającej się w dniach 16-18 października 2019) przedstawione zostały nowe słuchawki Audeze, LCD-1. Model ten łączy zaawansowaną jakość dźwięku z nową, lekką konstrukcją i na polskim rynku będzie dostępny już niebawem, bowiem zadebiutuje na zbliżającej się wystawie Audio Video Show w Warszawie (8-10 listopada 2019).

Audeze, wiodący producent słuchawek klasy high-end, ma przyjemność zaprezentować najnowsze referencyjne słuchawki, Audeze LCD-1. Te stanowią połączenie znanej i cenionej planarnej technologii magnetycznej oraz całkowicie nowe, lekkiej, składanej konstrukcji. Projektanci wykonanych ręcznie w Kalifornii (USA) LCD-1 zadbali o najdrobniejsze detale, aby w kompaktowej, przyjaznej podczas podróży formie móc dostarczyć branżowym profesjonalistom, audiofilom i entuzjastom dobrego brzmienia wspaniały dźwięk.

Audeze LCD-1

Do najważniejszych cech słuchawek Audeze LCD-1 należą:

  • Opatentowana technologia Audeze: membrany Ultra-thin Uniforce™ i magnesy Fluxor™, gwarantują mocny dźwięk, niebywałą detaliczność i niesamowitą dokładność.
  • Planarne przetworniki magnetyczny: wokółuszne przetworniki planarne (90 mm) zapewniają niezwykle szeroki zakres dynamiki.
  • Otwarta konstrukcja: LCD-1 pozwalają dostarczyć transparentną, przejrzystą scenę dźwiękową i obrazowanie stereo.
  • Falowody Fazor: głęboki, bogaty bas bez jakichkolwiek słyszalnych zniekształceń.
  • Kompaktowa, poręczna, składana konstrukcja, doskonale nadająca się do miksowania w ruchu, ważąca zaledwie 250 gramów.
  • Lekka konstrukcja z nausznikami i pałąkiem wypełnionymi trwałą pianką z efektem pamięci, odpowiadająca za wygodę podczas długich sesji odsłuchowych.
  • Wysokiej jakości pleciony kabel 3,5 mm minimalizujący ryzyko splątania się.
  • Dołączona przejściówka 6,3 mm.
  • Zaprojektowane i skonstruowane w USA z części importowanych i wykonanych w Stanach Zjednoczonych.

Audeze LCD-1

„Za pośrednictwem LCD-1 stworzyliśmy nasze najlepiej brzmiące słuchawki w kompaktowej obudowie, łatwej w użytkowaniu i komfortowej podczas podróży”, stwierdził Sankar Thiagasamudram, prezes Audeze. „Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym inżynierem dźwięku, który musi szybko skontrolować dźwięk w referencyjnych słuchawkach, czy też audiofilem, przekonasz się, że mobilność i jakość dźwięku tworzą z LCD-1 niewiarygodnie wszechstronną konstrukcję”.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: