Poprzedni
Następny

Devialet Phantom REACTOR w nowej odsłonie

Phantom REACTOR

Modele Phantom REACTOR stanowią urzeczywistnienie rewolucji w świecie wysokiej klasy głośników bezprzewodowych. Najnowsze konstrukcje francuskiej marki Devialet łączą innowacyjne technologie z zakresu inżynierii dźwięku oraz wspaniale emocjonujące brzmienie – teraz zachwycają również w nowej wersji kolorystycznej, matowej czarnej.

Za sprawą swojej znakomitej wydajności, głośniki bezprzewodowe Phantom REACTOR 600 i Phantom REACTOR 900 są w stanie zapewnić potężne brzmienie hi-fi z niebywale kompaktowych obudów. W ten sposób użytkownicy mają możliwość odkrycia na nowo emocjonującego, ultra-gęstego dźwięku i poczucia jego fizycznego efektu. Najnowszym atutem przemawiającym za najmniejszymi konstrukcjami Devialeta jest teraz także możliwość wyboru preferowanej wersji kolorystycznej – do już dobrze znanej białej dołączyły modele z obudowami o wykończeniu matowym czarnym.

Phantom REACTOR

Obydwa modele wyróżniają się przede wszystkim swoimi niesamowitymi możliwościami. Zarówno Phantom REACTOR 900, jak i Phantom REACTOR 600 zostały precyzyjnie zaprojektowane od strony technicznej i stylistycznej – urządzenia są zdolne do uzyskania mocy maksymalnej wynoszącej odpowiednio 900 i 600 W oraz ciśnienia dźwięku na poziomie 98 dB SPL i 95 dB SPL, mimo niewielkich obudów. Ponadto pasmo przenoszenia rozciąga się od infradźwięków o wartości 18 Hz do aż 21 kHz (przy -6 dB), tym samym eliminując konieczność wspomagania się subwooferem do uzyskania pełnozakresowego dźwięku hi-fi.

Kompaktowa, sferyczna konstrukcja z imponującą akustyczną formą leży u podstaw pięknego brzmienia i łączy dwa głośniki niskotonowe, które pracują w układzie push-push z przetwornikiem pełnozakresowym. Warto tez nadmienić, że inżynierowie sięgnęli po szereg nowatorskich rozwiązań technicznych takich jak:

• ADH (Analog Digital Hybrid), innowacja Devialeta w amplifikacji dźwięku, łącząca wyrafinowanie wzmocnienia analogowego Class A z mocą i kompaktowością cyfrowej techniki;
• SAM (Speaker Active Matching), matematyczny model, który zapewnia perfekcyjną kontrolę głośników i wysoką wierność akustyczną modelu Phantom REACTOR;
• HBI (Heart Bass Implosion), rewolucyjne rozwiązanie akustyczne, emitujące dźwięk niskich tonów z fenomenalną głębią i fizycznym oddziaływaniem;
• ACE (Active Cospherical Engine), pozwalający odtwarzać dźwięk i emitować jego energię liniowo we wszystkich kierunkach.

Phantom REACTOR

Phantom REACTOR od strony użytkowej jest urządzeniem typu plug-and-play. Konstrukcja funkcjonuje bezprzewodowo, wykorzystując Bluetooth, Spotify Connect, AirPlay, UPnP, lub też łącząc się za pomocą przewodowego połączenia analogowego i optycznego. Dodatkowo głośnikiem można sterować za pośrednictwem dedykowanej ku temu aplikacji Devialet dostępnej w Google Play i App Store.

Poglądowe ceny detaliczne czarnych wersji kolorystycznych nie różnią się w porównaniu do białych modeli i wynoszą: Phantom REACTOR 900 – 6299 zł, Phantom REACTOR 600 – 4999 zł.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: