Poprzedni
Następny

Lato pełne promocji

W Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz wiele urządzeń audio i audio-wideo, wśród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. W ramach akcji „Lato pełne promocji” wybraliśmy modele, które możesz nabyć w specjalnych, atrakcyjnych cenach. Pula produktów objętych promocją jest ograniczona.

Lato pełne promocji

Wysokiej klasy urządzenia, które oferujemy – m.in. kolumny głośnikowe, wzmacniacze, gramofony, a także głośniki bezprzewodowe i słuchawki – to starannie wyselekcjonowana gama produktów od najlepszych światowych producentów, spełniająca oczekiwania użytkowników, co do funkcjonalności, jakości dźwięku, designu oraz ceny. W ramach akcji Lato pełne promocji szczególnej uwadze polecamy:

Wzmacniacz sieciowy NAD M10 V2

NAD M10 V2

Ten model to prawdziwa wizytówka firmy NAD. Ma na froncie 7-calowy ekran dotykowy, jest kompatybilny z platformą BluOS i pozwala na zbudowanie nowoczesnego, a jednocześnie funkcjonalnego i świetnie brzmiącego zestawu audio. Z jego wykorzystaniem możesz stworzyć nawet system 4.2-kanałowy, ponieważ M10 V2 może bezprzewodowo przesyłać sygnał do kompatybilnych z BluOS tylnych głośników efektowych, takich jak np. Bluesound Pulse Flex 2i. Urządzenie ma certyfikat Roon Ready, obsługuje system automatycznej korekcji akustyki Dirac Live i zapewnia dostęp do różnorodnych serwisów streamingowych. Wzmacniacz sieciowy NAD-a ma też wejście HDMI z eARC, co pozwala np. na wygodne podłączenie go do telewizora. Dostępne są również wejścia analogowe i cyfrowe, które możesz wykorzystać do podłączenia różnorodnych urządzeń źródłowych.

Podłogowe kolumny głośnikowe ELAC Debut 2.0 F6.2

elac-debut-2.0-DF62

Ciesząca się dużą popularnością seria Debut 2.0 to doskonały dowód na to, że niemiecki producent kolumn głośnikowych dba o swoje projekty. Za jej powstaniem stoi znany i ceniony w branży audio konstruktor – Andrew Jones, który w nowej generacji kolumn Debut firmy ELAC wykorzystał m.in. przetworniki z membranami z włókna aramidowego. Największy przedstawiciel serii Debut 2.0, czyli podłogowy model F6.2, sprawdzi się nawet w dużych pomieszczeniach odsłuchowych. Niezależnie od tego, czy będzie elementem systemu stereo, czy kina domowego, zapewni wysokiej jakości dźwięk, trudny do osiągnięcia w podobnej cenie. ELAC DF62 to 3-drożna konstrukcja o impedancji nominalnej wynoszącej 6 omów. Oprócz trzech wooferów o średnicy 6,5 cala każdy, zastosowano tutaj 1-calowy głośnik wysokotonowy z tekstylną kopułką. Wszystkie podzespoły zamknięto w obudowie typu bas refleks z aż trzema otworami ulokowanymi na tylnej ścianie.

Głośnik bezprzewodowy Audio Pro A10

Audio Pro A10

Niewielki głośnik szwedzkiego specjalisty z branży audio to konstrukcja wyjątkowa, i to pod wieloma względami. Walcowata obudowa modelu A10 skrywa bardzo dobrej jakości przetworniki elektroakustyczne, zapewniające szerokie pasmo przenoszenia. Głośnik obsługuje łączność Wi-Fi i Bluetooth, co pozwala na strumieniowe odtwarzanie muzyki z wielu rozmaitych źródeł, w tym smartfonów i tabletów. Na uwagę zasługuje m.in. kompaktowa, ważąca zaledwie 1,5 kg konstrukcja, która bez problemu zmieści się w każdym pomieszczeniu. Wykończenie gustowną tkaniną sprawia, że głośnik doskonale komponuje się z nowocześnie urządzonym wnętrzem. Zastosowane w modelu A10 rozwiązania techniczne pozwoliły uzyskać mocny i szczegółowy dźwięk w szerokim zakresie przetwarzanego pasma akustycznego. Głośnik jest kompatybilny z systemem multiroom Audio Pro.

System audio Sonoro Meisterstuck

Sonoro Meisterstuck

Meisterstuck to bogactwo funkcji zamkniętych w jednej, solidnej obudowie. Ten zaawansowany system all-in-one to jednocześnie wzmacniacz, odtwarzacz CD z funkcjami sieciowymi, a także radioodbiornik DAB+/FM i zestaw głośnikowy. Zapewnia wsparcie dla takich serwisów streamingowych jak Tidal, Spotify, Amazon Music, Deezer, Qobuz czy Napster. Ma też wbudowany moduł Bluetooth z obsługą kodeka aptX. Na uwagę zasługuje również stylowe wzornictwo tego zaprojektowanego i opracowanego w Niemczech systemu audio, który świetnie sprawdzi się w każdym domowym salonie i nie tylko. Urządzenie zostało docenione m.in. w prestiżowym plebiscycie Red Dot Design Award 2020. Możesz je wykorzystać m.in. do nagłośnienia telewizora, podłączając np. za pomocą kabla optycznego. Dzięki wbudowanym wydajnym wzmacniaczom i przetwornikom elektroakustycznym Sonoro Meisterstuck zapewnia niespotykanie czyste i dynamiczne brzmienie.

Przetworniki DAC USB AudioQuest DragonFly Cobalt i DragonFly Black

AudioQuest DragonFly

Te kompaktowe przetworniki cyfrowo-analogowe pozwolą Ci uzyskać lepszej jakości dźwięk z komputera czy smartfona (z pomocą dodatkowej przejściówki USB), zastępując wbudowane w te urządzenia układy DAC. Modele z serii DragonFly mają wyjście audio jack, a zatem doskonale sprawdzą się we współpracy ze słuchawkami przewodowymi. Obydwa umożliwiają przetwarzanie dźwięku w jakości 24 bity/96 kHz, a ponadto obsługują kodowanie MQA (ang. Master Quality Authenticated). DragonFly Black pracuje w oparciu o układ wzmacniacza słuchawkowego Texas Instruments TPA6130 i przetwornik ESS ES9010, a przy tym zapewnia napięcie wyjściowe 1,2 V. Droższy z tej dwójki model DragonFly Cobalt korzysta z zaawansowanego przetwornika C/A ESS Technology Sabre ES9038Q2M i wzmacniacza słuchawkowego ESS Technology Sabre 9601. Dostarcza napięcia wyjściowego na poziomie 2,1 V. To wystarczająco dużo, by wysterować nawet wymagające audiofilskie słuchawki.

Wszystkie urządzenia biorące udział w akcji znajdziesz na stronie „Lato pełne promocji”.

Lato pełne promocji

Top Hi-Fi & Video Design to nie tylko sklep internetowy, ale też 20 stacjonarnych salonów firmowych, autoryzowanych przez światowych producentów i rozlokowanych w 15 dużych miastach w Polsce. Już od blisko 30 lat zajmujemy się sprzętem audio, dobierając rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Wiele z produktów objętych naszą letnią promocją możesz sprawdzić w praktyce odwiedzając jeden z naszych salonów i przy okazji zasięgnąć porady specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: