Poprzedni
Następny

L-505uXII – ostatnia szansa na zakup wyjątkowego wzmacniacza Luxmana

Luxman L-505uXII to niezwykle dopracowany wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie AB, który wyznacza standardy i pokazuje, gdzie zaczyna się dźwiękowy hi-end. Urządzenie cechuje się klasycznym, a zarazem eleganckim wyglądem, podkreślającym typowe dla japońskiej marki wzornictwo. Model ten można osobiście odsłuchać i kupić w salonach Top Hi-Fi & Video Design, jednak należy się spieszyć, ponieważ dostępność jest ograniczona i taka okazja się już nie powtórzy.

L-505uXII – ostatnia szansa na zakup wyjątkowego wzmacniacza Luxmana

Następca cenionego modelu L-505uX to funkcjonalny wzmacniacz zintegrowany, w którym znalazło się wiele opatentowanych przez Luxmana rozwiązań technicznych. Wśród nich jest m.in. LECUA (Luxman Electronically Controlled Ultimate Attenuator), czyli zaawansowana, niezwykle precyzyjna regulacja głośności sterowana mikroprocesorem. Cała architektura obwodów wykonana została z najwyższą precyzją, a wszystkie komponenty w torze sygnałowym wzmacniacza są bardzo wysokiej jakości.

Kompletne wyposażenie

Japończycy od lat dbają, aby ich integry były wykonane z należytym pietyzmem. Stąd też L-505uXII wyróżnia się swoim wyrafinowaniem i oryginalnością, znacznie wykraczając poza ramy typowego wzmacniacza. Na wyposażeniu znajdziesz m.in. przedwzmacniacz gramofonowy kompatybilny z wkładkami typu MM i MC, pokrętła korekcji barwy tonów niskich i wysokich czy regulator balansu. Nie zabrakło też wyjścia słuchawkowego.

Fantastyczne brzmienie

Luxman L-505uXII zachwyca również brzmieniem. Ten wzmacniacz przede wszystkim „gra” i robi to w sposób otwarty, przejrzysty, bardzo dynamiczny. Japońska integra urzeka przestrzennością i swobodą grania. Gęsta dynamika o jednocześnie nieco ocieplonym charakterze z delikatną i ocieploną górą, daje nam swego rodzaju odczucie, że słuchamy prawdziwie vintage'owego wzmacniacza.

Zapraszamy do salonów

Aby osobiście przekonać się o walorach modelu Luxman L-505uXII, zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design. W celu potwierdzenia dostępności wzmacniacza japońskiego producenta, a następnie zapisania się na odsłuch, prosimy o kontakt z wybraną placówką.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: