Poprzedni
Następny

Jesienne nowości Yamaha

Oferta urządzeń audio marki Yamaha powiększyła się o sześć nowych produktów: sieciowy amplituner stereo R-N600A, system mini MusicCast 200, soundbary SR-B30A i SR-B40A, słuchawki True Wireless TW-E3C oraz nauszne słuchawki bezprzewodowe YH-E700B. Nowe modele cechują się wysokiej jakości wykonaniem i przywiązaniem do autorskiej idei True Sound, która odnosi się do zapewnienia jak największej naturalności i wierności brzmienia.

Yamaha MusicCast R-N600A - amplituner stereo

Wszechstronny amplituner sieciowy

R-N600A to model otwierający serię nowych amplitunerów sieciowych Yamaha. Umożliwia odtwarzanie dźwięku z różnych źródeł, zarówno tych tradycyjnych, jak i cyfrowych, włączając w to serwisy streamingowe. Zbudowany został w oparciu o koncepcję projektową Yamaha Top-ART, dzięki której zachowuje integralność pod względem brzmienia. Nowy amplituner wykorzystuje przetwornik cyfrowo-analogowy firmy ESS Technology, który można znaleźć również w wyższych modelach. Pozwala to wydobyć wszystko, co najlepsze ze źródła dźwięku, jednocześnie zapewniając naturalną i otwartą scenę dźwiękową.

Kompaktowy system audio all-in-one

system audio MusicCast 200

Kolejną nowością jest niezwykle wszechstronny system audio MusicCast 200 wyposażony nie tylko w obsługę płyt CD oraz radia FM, DAB+ czy internetowego, ale również funkcje sieciowe i łączność Bluetooth. Użytkownik może liczyć na dokładną reprodukcję dźwięku w szerokim zakresie częstotliwości, co jest zasługą dwóch nowo opracowanych 8 cm głośników niskotonowych, pary 2,5 cm tweeterów oraz zaawansowanej technologii DSP. Na uwagę zasługuje też klasyczny, stylowy, a zarazem nowoczesny design, który sprawia, że MusicCast 200 naturalnie wkomponuje się w wystrój dowolnego wnętrza.

Soundbar z wbudowanymi wooferami

Yamaha SR-B30A

SR-B30A to jeden z dwóch nowych soundbarów Yamaha. Model ten wyposażony jest w dwa przetworniki niskotonowe, które w połączeniu z funkcją „Bass Extension” zapewniają realistyczny i bogaty w teksturę bas. Obsługuje także technologię Dolby Atmos, poprawiającą tworzenie wciągającego pola dźwiękowego Yamaha. SR-B30A obsługuje też funkcję „Clear Voice” dla czystych dialogów, oferuje cztery funkcjonalne tryby przetwarzania dźwięku i można go podłączyć do telewizora za pomocą kabla optycznego lub przewodu HDMI (zgodność z HDMI-CEC i eARC).

Soundbar w zestawie z bezprzewodowym subwooferem

Yamaha SR-B40A

Drugi nowy soundbar to SR-B40A. Wykorzystuje te same funkcjonalności co SR-B30A, jednak w zestawie z wyższym modelem znajduje się oddzielny bezprzewodowy subwoofer, który zapewnia wypełniający pomieszczenie bas. Kompaktowa konstrukcja obu komponentów sprawia, że będziesz mógł je z łatwością wkomponować w wystrój domowego salonu czy sypialni. Subwoofer można ustawić pionowo lub położyć poziomo, z kolei smukły soundbar zmieści się pod telewizorem. Można go też zamocować na ścianie, bowiem soundbar wyposażony został w specjalne otwory do montażu.

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

TW-E3C

Wśród nowości znajdziemy również dwa nowe modele słuchawek. Pierwszy z nich to lekkie, dokanałowe słuchawki True Wireless TW-E3C. Obsługują funkcję Listening Care, która zapewnia pełnozakresowy dźwięk przy niższych poziomach głośności. Słuchawki cechują się długim czasem pracy na baterii – mogą pracować do 9 godz., a w połączeniu z dołączonym etui nawet do 24 godz. Są wyposażone w moduł Bluetooth 5.2 z obsługą kodeków SBC, AAC i aptX Adaptive oraz odporne na wodę i pot IPX5, dzięki czemu świetnie sprawdzą się do uprawiania sportu, także przy niesprzyjającej pogodzie.

Zaawansowane słuchawki nauszne 

YH-E700B

Dla entuzjastów słuchawek nausznych Yamaha przygotowała model YH-E700B z szeregiem nowoczesnych funkcjonalności, jak m.in. Listening Optimizer, Advanced ANC, Ambient Sound i Listening Care. Dzięki opracowanej przez japońskiego producenta technologii aktywnej redukcji szumów można cieszyć się czystą i nietkniętą muzyką – bez zbędnego hałasu. Bluetooth 5.2 obsługujący kodeki SBS, AAC i aptX Adaptive dba o najwyższą jakość przesyłania strumieniowego. Słuchawki można łatwo zabrać wszędzie ze sobą, w czym pomaga składana konstrukcja muszli i do 32 godzin pracy na baterii.

Dostępność

Soundbary SR-B30A i SR-B40A są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design, natomiast dostępność pozostałych modeli przewidziana jest na październik br.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: