Poprzedni
Następny

Koss Porta Pro® Wireless – klasyka w bezprzewodowym wydaniu

Wprowadzając do sprzedaży słuchawki Porta Pro® firma Koss połączyła dwie z pozoru wykluczające się cechy – wysoką jakość dźwięku i atrakcyjną cenę. Najnowszy model Porta Pro® Wireless idzie o krok dalej i do zalet pierwowzoru dodaje także niesamowitą wygodę użytkowania, jaką gwarantuje łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1.

Koss Porta Pro® Wireless

Słuchawki Koss Porta Pro®, to rewolucyjna konstrukcja, która jako pierwsza połączyła niewielką wagę z wysokiej jakości dźwiękiem i atrakcyjną ceną. Od chwili swojego debiutu w połowie lat 80. ubiegłego wieku model ten zdobył na całym świecie uznanie wśród milionów miłośników doskonałego brzmienia. Teraz do gamy produktowej firmy Koss dołącza najnowsza wersja legendarnych Porta Pro®, ale wyposażona w łączność bezprzewodową Bluetooth 4.1. 

Koss Porta Pro® Wireless

Oryginalny dźwięk Koss

Kluczem do sukcesu, jaki odniósł model Porta Pro®, są perfekcyjnie dopracowane przetworniki. Dzięki nim projektanci Koss uzyskali spektakularną jakość brzmienia, zachowując przy tym lekkość konstrukcji i niesamowitą wygodę użytkowania. Najnowsze Porta Pro® Wireless opierają się na oryginalnym modelu i wykorzystują te same kluczowe rozwiązania. Cewki przetworników nawinięte są drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują emocjonujący dźwięk. Mocny bas, naturalne brzmienie zakresu średniotonowego i szczegółowe wysokie tony pozwalają na nowo odkrywać swoje ulubione nagrania.

Koss Porta Pro® Wireless

Wysoką jakość dźwięku podczas bezprzewodowej transmisji pozwala zachować zastosowany Bluetooth 4.1 współpracujący z kodekiem aptX. Dzięki temu Porta Pro® Wireless zachowują profil brzmienia oryginalnych Porta Pro®, dodając do tego wygodę, jaką gwarantuje łączność bezprzewodowa.

Lekka konstrukcja, łatwa obsługa

W parze z wysoką jakością dźwięku idzie również komfort użytkowania. Już przy pierwszym kontakcie uwagę zwraca niesamowicie niska waga – już w chwilę po założeniu słuchawek można niemal całkowicie o nich zapomnieć, a o ich obecności przypomina jedynie piękny dźwięk docierający do uszu. Wygodę zwiększa specjalna 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy, przydatna m.in. podczas wielogodzinnego rozkoszowania się muzyką – wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia energię na ponad 12 godzin pracy.

Koss Porta Pro® Wireless

Całości dopełnia bardzo łatwa obsługa Porta Pro® Wireless. Słuchawki połączone są przewodem z wbudowanym modułem łączącym pilot zdalnego sterowania i mikrofon. Za pomocą 3-przyciskowego pilota użytkownik może bezprzewodowo rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki, przełączać utwory, regulować poziom głośności, a także odbierać/kończyć połączenie telefoniczne – wszystko bez potrzeby wyjmowania urządzenia, np. smartfona, z kieszeni lub torby. Wbudowany mikrofon nie tylko umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, lecz także może być wykorzystany do nagrywania dźwięku lub głosowego sterowania kompatybilnymi urządzeniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: