Poprzedni
Następny

Nowa wersja aplikacji Philips Hue już dostępna

Na tegorocznych targach CES firma Philips zapowiedziała aktualizację aplikacji Hue i właśnie nadszedł dzień, w którym obietnica ta została spełniona. Wersja 3.0 jest już dostępna w Sklepie Play.

Philips Hue

Aktualizacja całkowicie przebudowuje interfejs aplikacji Hue na bardziej nowoczesny i kolorowy. Kolory są bardziej żywe niż w poprzedniej wersji, ikony również zostały zaktualizowane. Dodano nowe skróty, aby zmienić kolor / jasność pojedynczego źródła światła lub całego pokoju, nowe selektory kolorów, nowy edytor aranżacji i 30 nowych aranżacji. Dotknięcie i przytrzymanie pokoju lub oświetlenia pozwoli zmienić kolor lub przełączyć się na jedną z czterech ostatnio używanych aranżacji.

Philips Hue

Dzięki aplikacji Philips Hue w łatwy można skonfigurować oświetlenie danego pomieszczenia — wystarczy zgrupować razem kilka lamp czy żarówek. Z poziomu smartfona można włączać/wyłączać światła w pokojach, zmieniać kolory i intensywność światła tak, aby dopasować je do swojego nastroju czy wykonywanej czynności.

Odpowiednie oświetlenie pomoże zasnąć i obudzić się pełnym energii. Stwórz własne ustawienia dla trybu snu, tak aby światła automatycznie ściemniały się wieczorem oraz delikatnie budziły Cię każdego ranka. Funkcja lokalizacji w aplikacji Philips Hue pozwala na automatyczne zapalenie światła, gdy znajdziesz się przed drzwiami wejściowymi, lub wyłączenie oświetlenia po wyjściu z domu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: