Poprzedni
Następny

Yamaha MusicCast SUB 100 – potężny bas w komfortowym wydaniu

Już niebawem na rynku zadebiutuje najnowszy subwoofer Yamahy – MusicCast SUB 100. Model ten jest pierwszym subwooferem japońskiego producenta kompatybilnym z systemem multiroom MusicCast. Urządzenie zapewnia potężny, głęboki bas i może bezprzewodowo współpracować z amplitunerami AV, soundbarami i głośnikami bezprzewodowymi obsługującymi funkcję MusicCast Surround.

MusicCast SUB 100

Subwoofery Yamahy to perfekcyjnie dopracowane konstrukcje, które – łącząc eleganckie wzornictwo z wysokiej jakości dźwiękiem – pozwalają uatrakcyjnić domowe wnętrze, wypełniając je mocnym, potężnym basem. Najnowszym modelem, który wynosi możliwości subwooferów Yamahy na nowy poziom jest MusicCast SUB 100. Urządzenie to nie tylko dostarcza emocjonującą podstawę niskotonową, lecz także zapewnia niesamowitą wygodę użytkowania, będącą efektem wsparcia dla rewolucyjnego systemu multiroom Yamaha MusicCast.

MusicCast SUB 100

Kompatybilność z systemem MusicCast oznacza, że SUB 100 może pełnić rolę bezprzewodowego subwoofera podczas współpracy z urządzeniami z rodziny MusicCast obsługującymi najnowszą funkcję MusicCast Surround, tj. sieciowymi amplitunerami kina domowego z serii RX-Vx85, amplitunerami AV AVENTAGE RX-Ax80 oraz głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 50 i MusicCast 20.

Połączenie z kompatybilnymi urządzeniami realizowane jest przy wykorzystaniu łączności Wi-Fi (2,4/5 GHz). Rozwiązanie to ułatwia instalację subwoofera. MusicCast SUB 100 może zostać ustawiony w dowolnym zakątku pomieszczenia i wymaga jedynie podłączenia do prądu. Cała obsługa urządzenia odbywa się z poziomu sparowanego urządzenia kontrolnego, przy czym wygodę użytkowania zwiększa automatyczna regulacja zwrotnicy i częstotliwości.

MusicCast SUB 100

Aby zapewnić użytkownikom wysokiej jakości mocny, precyzyjny bas, projektanci Yamahy wyposażyli MusicCast SUB 100 w 200-milimetrowy przetwornik. Urządzenie generuje moc 130 W (5 Ω, 100 kHz, 10% THD) i obsługuje zakres częstotliwości od 28 do 300 Hz. Dodatkowo subwoofer wykorzystuje układ Advanced YST oraz port wentylacyjny ze specjalnie wyprofilowanym wylotem (Twisted Flare Port). Drugie z rozwiązań służy do eliminowania zniekształceń powstających w wyniku zawirowania powietrza wydostającego się z tunelu.

MusicCast SUB 100

Dopełnieniem możliwości brzmieniowych MusicCast SUB 100 jest jego elegancka stylistyka. Subwoofer wyróżnia się smukłą konstrukcją (szerokość 252 mm), która ułatwia instalację urządzenia w wąskiej przestrzeni. Wyjątkowy charakter tego modelu podkreśla fortepianowe wykończenie.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: