Poprzedni
Następny

Karty podarunkowe Top Hi-Fi & Video Design

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby, ale nie wiesz co jej podarować? Postaw na kartę podarunkową Top Hi-Fi & Video Design, dzięki której zyskujesz pewność, że spełnisz oczekiwania obdarowywanego.

Teraz w naszych salonach można nabyć kartę podarunkową i doładować ją określoną kwotą – płacąc gotówką lub kartą płatniczą – a następnie w ciągu dwunastu miesięcy wykorzystać ją w dowolnym salonie Top Hi-Fi & Video Design.

Taka karta podarunkowa to świetny pomysł na prezent, bowiem zapewnia możliwość szerokiego wyboru. Bliska osoba z kartą podarunkową Top Hi-Fi & Video Design może zakupić produkty audio, takie jak m.in. słuchawki, głośniki bezprzewodowe, gramofony, zestawy stereo czy kina domowego, od ponad 50 marek, wśród których prym wiodą Yamaha, Bowers & Wilkins, Audio-Technica, Koss czy NAD.

Nasza karta podarunkowa jest również świetną opcją dla firm. Chcąc zmotywować lub nagrodzić swoich pracowników, przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na różnego rodzaju formy ich obdarowywania i jednym z popularnych benefitów są właśnie karty podarunkowe. Z kartą podarunkową Top Hi-Fi & Video Design możesz docenić wysiłek – lub zachęcić do niego – swojego pracownika.

Jeżeli masz więcej pytań skontaktuj się z jednym z naszych salonów lub po prostu odwiedź najbliższy salon Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Klub-Dobrego-Brzmienia-Top-Hi-Fi

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: