Poprzedni
Następny

Kable to przeżytek - ATH-SPORT7TW

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 0 komentarzy

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Techniki z serii True Wireless całkowicie uwalniają użytkownika od przewodów i zapewniają wysokiej jakości dźwięk hi-fi. Ergonomiczna i niesamowicie komfortowe konstrukcje słuchawek zwiększają przyjemność użytkowania, pozwalając skupić się na słuchaniu swoich ulubionych nagrań i wykonywaniu codziennych zajęć.

Słuchawki Audio-Technica True Wireless, zostały stworzone dla użytkowników, którzy słuchając muzyki podczas codziennych zajęć chcą całkowicie uwolnić się od przewodów, a także osób, które prowadzą aktywny styl życia. Łącząc jakość dźwięku Audio-Technica z ergonomiczną i niesamowicie komfortową konstrukcją, ten prawdziwie bezprzewodowy duet pozwala skupić się na muzyce i swojej pracy, bez wprowadzania jakichkolwiek zakłóceń lub ograniczeń.

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Ten sportowy model True Wireless pozwala skupić się na treningu fizycznym, zapewniając podkład dźwiękowy, który zachęca do jeszcze większego wysiłku. Kompaktowe i dyskretne, słuchawki perfekcyjnie dopasowują się do uszu, co jest m.in. zasługą ergonomicznie zaprojektowanych końcówek Freebit®, zapewniających maksymalną stabilność i komfort podczas intensywnych ćwiczeń. Podobnie jak drugi z modeli z serii True Wireless, ATH-CKR7TW, sportowe słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i szarej.

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Zgodne z certyfikatem IPX5, ATH-SPORT7TW  są odporne na pot i niekorzystne warunki pogodowe. Słuchawki można opłukać po zakończeniu intensywnego treningu. Podczas codziennych aktywnościach sportowych, w szczególności tych odbywających się na świeżym powietrzu, praktycznym udogodnieniem jest specjalna funkcja Hear-Through. Pozwala ona zachować kontakt z otoczeniem, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownika. Wystarczy dotknąć i przytrzymać przez kilka sekund lewą słuchawkę, aby usłyszeć dźwięki docierające z zewnątrz.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki – to czas całkowicie wystarczający na przeprowadzenie sesji treningowej. Dzięki kompaktowemu etui ochronnemu, które pełni również rolę banku energii, ten czas można wydłużyć o 14 godzin. To przydatne rozwiązanie, gdy użytkownik przebywa z dala od źródła zasilania. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której 10-minutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Model ATH-SPORT7TW dostarcza potężny dźwięk, idealnie dopasowany do intensywności treningu. To zasługa specjalnie opracowanych przetworników dynamicznych o średnicy 5,8 mm. Słuchawki obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami dostarczany jest przewód USB do ładowania, a ponadto silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), końcówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: