Poprzedni
Następny

Pierwsze Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Audio-Techniki - ATH-CKR7TW

Japońska firma wykonuje kolejny krok, który docenią przeciwnicy kabli. Do tej pory słuchawki z Wireless w nazwie, często były tak naprawdę słuchawkami dousznymi połączonymi kablem, na którym  umieszczone były akumulator zintegrowany z panelem sterującym, pilot zdalnego sterowania czy moduł ANC – i gdzie tu Wireless? Model ATH-CKR7TW reprezentuje True Wireless.

Audio-Technica ATH-CKR7TW

Właściciel słuchawek dousznych Audio-Technica ATH-CKR7TW może cieszyć się absolutnym brakiem kabli łączących urządzenia, zarówno na linii odtwarzacz-słuchawki, jak i przebiegających między słuchawkami. Nawet ładowanie odbywa się za pomocą stacji dokującej wbudowanej w futerał, który jednocześnie jest powerbankiem! Jedyny kabel jaki jest potrzebny, to ten do podłączenia stacji dokującej/futerał/powerbanku do zasilania.

Audio-Technica ATH-CKR7TW

Wyjątkowo czysty dźwięk generowany przez ATH-CKR7TW to zasługa zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałów. Inżynierowie japońskiej firmy odseparowali obwody elektryczne od przestrzeni akustycznej. Mosiężne stabilizatory zmniejszają rezonans i zapewniają liniowy ruch membrany. Rezystory ze stali nierdzewnej zapewniają lepszą odpowiedź wysokiej częstotliwości. Specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 11 mm z membranami pokrytymi karbonem o strukturze diamentopodobnej oraz jarzma z czystego żelaza zapewniają niezwykle dokładne i wierne odtwarzanie dźwięku. Rezultatem jest niesamowita reprodukcja dźwięku z głębokim, bogatym basem i krystalicznie czystymi wysokimi częstotliwościami.

Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki pojazują jeszcze więcej ze swoich możliwości w połączeniu z nowo opracowaną aplikacją Audio-Technica Connect, która pozwala użytkownikom maksymalizować wrażenia słuchowe na ulicy, dostosowując i personalizując parametry dźwięku zgodnie z ich preferencjami. Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, przypisany kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór itp. Ponad to w przypadku zagubienia jednej słuchawki, aplikacja pomoże ją zlokalizować.  Dodatkowo można przypisać odpowiednią funkcję do przycisku według naszych preferencji.

Więcej informacji tutaj

Do serii True Wireless dołączyły równiez słuchawki dla osób, które prowadzą aktywny styl życia  ATH-SPORT7TW 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: