Poprzedni
Następny

Jesienna promocja w Top Hi-Fi & Video Design

Jesień przyszła, a dni stają się coraz krótsze. Należy przeprosić się z kocykiem i ciepłą herbatką. To idealny czas, aby nadrobić wszystkie muzyczne zaległości całego roku, a nic nie daje takiej przyjemności, jak odkrywanie muzyki na nowym sprzęcie hi-fi. Przyjemność jest wtedy podwójna.

jesienna promocja baner

Jesień to również idealny czas, aby uzupełnić lub wymienić komponent audio w naszym domowym zestawie. To znakomity pretekst, żeby ponownie przesłuchać swoją płytotekę i odkryć ją ponownie na nowym sprzęcie. Znajdź wymarzony zestaw stereo, który pozwoli cieszyć się energicznym brzmieniem i nie tylko zwiększy przyjemność podczas słuchania muzyki, ale także uatrakcyjni wszelkie projekcje filmowe.

Skorzystaj z jesiennej promocji w sieci sklepów Top Hi-Fi & Video Design. Znajdziesz w niej szereg komponentów i zestawów audio, które swoim wysmakowanym brzmieniem uprzyjemnią jesienną chandrę i polepszą nastrój.

Wzmacniacz Rotel A11 Tribute, odtwarzacz Rotel CD11 Tribute i kolumny Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition

Ten piękny w swojej prostocie zestaw w dwóch trzecich został „skomponowany” przy udziale nieżyjącego już geniusza świata audio – Kena Ishiwaty. Znawcom tematu nie trzeba go przedstawiać, jednak na potrzeby nowicjuszy spieszymy z wyjaśnieniem. Ken Ishiwata był prawdopodobnie jedną z najbardziej poważanych postaci w świecie audio, m.in. za sprawą niezwykłego talentu do modyfikowania istniejących komponentów audio i wydobywania z nich w ten sposób lepszego dźwięku, niż wskazywałyby na to pierwotne parametry.

Rotel A11 Tribute Rotel CD11 Tribute Bowers & Wilkins 606 S2

Rotel A11 Tribute to klasyczny wzmacniacz hi-fi, który oferuje brzmienie dynamiczne, rytmiczne, pełne energii, emocji i detali. Towarzyszący mu Rotel CD11 Tribute zapewnia naturalny, dobrze zrównoważony, pełny dźwięk. Całości dopełniają kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition ze swoim świetnie poukładanym i zaskakująco przestrzennym brzmieniem.

Od strony technicznej wzmacniacz Rotela oferuje szereg wejść liniowych RCA, złącze gramofonowe, moduł Bluetooth obsługujący kodek Qualcomma aptX oraz standard AAC i moc wyjściową na poziomie 50 watów. Oparty na nim zestaw zadowoli zawansowanych melomanów, a nowicjuszy z pewnością zachwyci. Stanowi świetny punkt wyjścia do rozwijania muzycznej pasji.

Wzmacniacz Rotel A14 MkII i kolumny podłogowe Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition

Flagowy wzmacniacz Rotela – model A14 MkII – wyposażono we wszystkie gniazda i funkcje, jakich mógłby potrzebować posiadacz nawet bardzo rozbudowanego systemu z podłączonym komputerem, gramofonem, odtwarzaczem, dekoderem, magnetofonem, tunerem, konsolą czy tabletem. Gwarantuje brzmienie o ciepłym charakterze, jednak dalekie od lampowego – gładkie i organiczne. Dźwięk jest rozdzielczy, pełen blasku i detali.

Rotel A14 MkII Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition

Towarzyszące mu głośniki Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition dodają precyzji i doskonale nadążają za średnicą pod względem ilości, jak również jakości. Również jakość i ilość basów należy do mocnych stron tego modelu. Jest to świetny i wszechstronny zestaw, który sprawdzi się w różnorodnych gatunkach muzycznych, odtwarzanych z różnorodnych źródeł.

Audiofilski system all-in-one NAD M10 i głośniki podstawkowe ELAC VELA BS403

Luksusowo wszechstronny wzmacniacz strumieniowy NAD M10 zapewnia użytkownikowi szybki i łatwy dostęp do niezmierzonych zasobów najwyższej jakości nagrań zgromadzonych w sieci internetowej. Pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem, będącym zasługą najnowocześniejszej amplifikacji, a brzmieniowo kipi energią, dostosowując się do charakteru zestawów głośnikowych.

NAD M10 ELAC VELA BS403

Kolumny podstawkowe ELAC VELA BS403 są idealne do mniejszych pomieszczeń, oferując wysokiej klasy dźwięk w dwukanałowych systemach audio. Zaawansowana konstrukcja sprawia, że brzmienie jest zrównoważone, naturalne, szybkie, rozdzielcze, otwarte, spójne, nasycone, przestrzenne i uzupełnione zwartym, przewidywalnym, liniowym, a czasami też zaskakująco głębokim basem.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H190 i kolumny podłogowe ELAC VELA 407

Hegel H190 to wzmacniacz z funkcjami strumieniowania z wykorzystaniem DLNA, pozwalającymi odtwarzać muzykę z dowolnej platformy strumieniowej. Dzięki konfigurowalnym wejściom, przetwornikowi cyfrowo-analogowemu klasy high-end wyznacza standard w swojej klasie, grając przy tym otwartym, wiernym, perfekcyjnie zbalansowanym i jednocześnie czytelnym dźwiękiem.

Hegel H190 i ELAC VELA 407

VELA FS 407 to mniejszy z dwóch wolnostojących modeli z tej linii kolumn firmy ELAC. Łączy w sobie potęgę i możliwości głośnika podłogowego z finezją i wizualną lekkością zarezerwowaną dla konstrukcji podstawkowych. W połączeniu z Heglem H190 kolumny te zapewniają znakomite odwzorowanie sceny muzycznej, a emitowany przez nie dźwięk jest spójny i plastyczny.

To nie wszystko, co ma do zaoferowania sieć Top Hi-Fi & Video Design. Więcej komponentów audio o zestawów stereofonicznych pod tym linkiem. Dodatkowo, do wszystkich produktów promocyjnych przewody marki Audioquest można dokupić z 15-procentowym rabatem!Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: