Poprzedni
Następny

JAZZ RE:FEST 2020 w rozdzielczości high-res dzięki technologii Bluesound oraz MQA

Bluesound, wspólnie z JAZZ RE:FRESHED oraz MQA, z przyjemnością zapowiada JAZZ RE:FEST ONLINE 2020. JAZZ RE:FEST jest corocznie odbywającym się występem wyśmienitych nowych artystów jazzowych w Wielkiej Brytanii, a w bieżącym roku szczególnie wyjątkowym, ponieważ festiwal po raz pierwszy odbędzie się wirtualnie.

Zorganizowany i prowadzony przez JAZZ RE:FRESHED, jeden z wiodących brytyjskich inkubatorów muzyki jazzowej, a realizowany w londyńskim The Mill Studio, cały festiwal będzie transmitowany na kanale YouTube JazzRefreshedTV’s, a także przesyłany strumieniowo w jakości high-res MQA  wyłącznie do urządzeń obsługujących BluOS, m.in. produktów NAD Electronics oraz Bluesound.

Ta specjalna, niezwykle energetyczna transmisja rozpocznie się w niedzielę 23 sierpnia o godzinie 17:00 w Wielkiej Brytanii (18:00 w Polsce). Użytkownicy modeli kompatybilnych z BluOS mogą uczestniczyć w tym ekscytującym koncercie nie ruszając się ze swojego domowego zacisza – bezpłatnie!

Internetowy charakter tegorocznej edycji sprawia, że po raz pierwszy udział w wydarzeniu może wziąć także publiczność spoza Wielkiej Brytanii, ponieważ wydarzenie będzie transmitowane wprost do urządzeń znajdujących się w domach użytkowników – w rozdzielczości high-res dzięki technologii Bluesound oraz MQA.

Dostęp do wydarzenia będzie mógł uzyskać każdy użytkownik urządzenia kompatybilnego z BluOS po naciśnięciu przycisku MQA, który od 11 sierpnia br. widoczny jest w zakładce nawigacji aplikacji Controller BluOS. Sygnał audio będzie transmitowany w pełnej rozdzielczości formatu MQA, co pozwoli słuchaczom cieszyć się każdym niuansem i detalem wydarzeń na żywo, tak jakby byli w studio wraz z występującymi artystami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: