Poprzedni
Następny

[Wideo] Jaki gramofon kupić na gwiazdkę? Zimowe inspiracje 2021 | Poradnik

Gramofon to urządzenie, którego istota działania nie zmieniła się na przestrzeni dekad i za to kochamy to źródło oraz jego ciepłe brzmienie. Popularność płyt winylowych jako nośnika dźwięku ciągle rośnie i powoli zaczyna wypierać z rynku CD. Nic dziwnego, ponieważ gramofon pozwala na bardzo intymną relację z muzyką.
W dzisiejszym materiale wskazujemy kilka modeli gramofonów, które mogą być dobrą propozycją na ten pierwszy. W końcu Święta to jedna z lepszych okazji, aby taki odtwarzacz płyt winylowych kupić.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najciekawsze gramofony 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wyczyścić igłę w gramofonie | Podpowiadamy


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: