Poprzedni
Następny

Hi-Fi Rose – nowe rozdanie w branży audio

Hi-Fi Rose to producent zaawansowanych urządzeń audio-wideo z Korei Południowej, wśród których znajdziemy m.in. nowoczesne streamery, także all-in-one, oraz niepowtarzalny wzmacniacz zintegrowany. Urządzenia tej marki są dostępne zarówno online na stronie tophifi.pl, jak i w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design.

Hi-Fi Rose – nowe rozdanie w branży audio

W sprzedaży dostępne są cztery designerskie, a zarazem świetnie brzmiące i niezwykle funkcjonalne urządzenia Hi-Fi Rose – odtwarzacze sieciowe RS250A i RS150B, streamer all-in-one RS520, wzmacniacz zintegrowany RA180 oraz napęd CD RSA780. Poszczególne modele doskonale uzupełniają styl życia domowników, łącząc uniwersalność ze znakomitą jakością wykonania, nowoczesnymi technologiami i wciągającym dźwiękiem.

Hi-Fi jutra

Rose, opracowując swoje urządzenia, stawia na intuicyjność, funkcjonalność i nowoczesny design. Można je określić jako prawdziwe multimedialne kombajny, bowiem umożliwiają nie tylko słuchanie muzyki, ale także np. przetwarzanie sygnału wideo, a nawet jego odtwarzanie. W przypadku tej marki mamy do czynienia z prawdziwym „Hi-Fi jutra”, które idealnie dopasowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów.

Rose RS 520, połączenie wygody i najwyższej jakości dźwięku

Atrakcyjny design

Obok doskonałego brzmienia i bogatej funkcjonalności na uwagę zasługuje wyjątkowy design urządzeń Hi-Fi Rose. Marka ta zdobyła wiele nagród za swoje innowacyjne podejście do projektowania, w tym Red Dot Award 2019, iF Design Award 2018, Good Design Awards 2018 oraz PIN UP Design Awards „Best of Best" 2017. Hasło przewodnie tej marki „Beyond Audio" doskonale odzwierciedla ich wyjątkowe podejście do projektowania urządzeń.

Nowoczesne rozwiązania

W streamerach marki HiFi Rose wykorzystywana jest specjalna platforma (HiFi Rose OS) i autorskie oprogramowanie, aby korzystać z serwisu YouTube – aplikacja RoseTube, która czerpie z zalet YouTube API udostępnionego przez Google. Niezależnie od jakości wideo, aplikacja wybiera najlepszą jakość dźwięku i zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych treści. Warto również podkreślić, że wszystkie urządzenia HiFi Rose są montowane w Korei Południowej.

Zapraszamy do salonów

Sprawdź wszystkie urządzenia Hi-Fi Rose. Są one dostępne również w salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie po wcześniejszym umówieniu się możesz je przetestować w specjalnie przystosowanej do tego sali odsłuchowej.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: