Poprzedni
Następny

Postaw na zasilanie z Top Hi-Fi

W zaawansowanych systemach audio nie tylko kolumny, wzmacniacze czy źródła dźwięku mają istotne znaczenie dla ostatecznego brzmienia całego zestawu. Olbrzymią rolę odgrywa także zasilanie, które jest podatne na różnego typu zakłócenia. Sprzęt stereo czy kino domowe warto zabezpieczyć zarówno przed negatywnym wpływem zakłóceń, pochodzących m.in. od fal radiowych, jak i przed przepięciami. Tego rodzaju ochronę zapewniają odpowiedniej klasy listwy zasilające i kondycjonery. Postaw na wysokiej jakości zasilanie z Top Hi-Fi i poczuj różnicę!

Postaw na zasilanie

Energia elektryczna, podobnie zresztą jak i całe środowisko, jest coraz bardziej zanieczyszczona. Jesteśmy stale otaczani przez rozmaite urządzenia zakłócające i na swój sposób „zaśmiecające” sieć energetyczną. Skutecznym sposobem na walkę z zakłóceniami różnego typu jest zastosowanie kondycjonera lub zaawansowanej technicznie listwy zasilającej. Najlepiej wyposażone listwy i kondycjonery potrafią skutecznie ochronić sprzęt nawet przed potężnym impulsem prądowym i wyeliminować wszelkie zakłócenia.

Wśród tego typu komponentów do systemów audio i audio-wideo szczególnej uwadze polecamy modele:

AudioQuest PowerQuest 3

Chcesz w łatwy sposób poprawić brzmienie swojego systemu stereo lub rozbudowanego zestawu kina domowego? Wzmocnij swoje wrażenia audio i wideo dzięki niezwykle wydajnej listwie zasilającej PowerQuest 3 od renomowanej amerykańskiej firmy AudioQuest. To zaawansowane urządzenie usuwa więcej szumów i zakłóceń niż większość dostępnych na rynku kondycjonerów sieciowych.

AudioQuest PowerQuest 3

Najważniejsze cechy modelu PowerQuest 3:

  • Natychmiastowe odcięcie zasilania po przekroczeniu dozwolonej wartości napięcia.
  • 8 wyjść, w tym dwa wysokoprądowe, np. do podłączenia końcówek mocy.
  • Urządzenie zoptymalizowane pod kątem współpracy ze sprzętem obsługującym wideo 4K/8K.

AudioQuest Niagara 1200

Ten zaawansowany technicznie kondycjoner sieciowy to następca doskonale przyjętego na rynku modelu Niagara 1000. Oprócz innowacyjnych rozwiązań technicznych, których w Niagarze 1200 nie brakuje, na uwagę zasługują smukłe kształty tego urządzenia. Z uwagi na wąski profil obudowy kondycjoner doskonale wpasuje się nawet w przestrzeń między szafką RTV/meblościanką a ścianą.

AudioQuest Niagara 1200

Najważniejsze cechy modelu Niagara 1200:

  • Opatentowana technika Ground-Noise Dissipation, chroniąca przed zakłóceniami o wysokiej częstotliwości.
  • Solidne okablowanie wewnętrzne o niskiej rezystancji oraz styki pokryte grubą warstwą srebra i miedzią o dużej czystości.
  • 7 wyjść, w tym dwa wysokoprądowe.

Isotek EVO3 Sirius + kabel zasilający Premier

Listwa zasilająca EVO3 Sirius marki Isotek skutecznie chroni podłączony sprzęt nie tylko przed zakłóceniami sieciowymi, ale też przed przepięciami. Specjalny system uchwytów pozwala na zamocowanie modelu EVO3 Sirius w miejscu dogodnym dla użytkownika. W zestawie znajdziesz przewód Isotek Premier. W ofercie Top Hi-Fi dostępne są dwie wersje kolorystyczne listwy zasilającej: czarna lub srebrna.

Isotek EVO3 Sirius + kabel zasilający Premier

Najważniejsze cechy zestawu EVO3 Sirus + Premier:

  • 6 gniazd z centralną siecią filtrów przeciwzakłóceniowych.
  • Skuteczna redukcja zakłóceń wspólnych i różnicowych w obwodach zasilania.
  • Kabel Isotek Premier wykonany z wysokiej klasy materiałów przewodzących i izolujących.

Zapraszamy do salonów

Szukasz odpowiedniego kondycjonera lub listwy zasilającej do swojego systemu audio lub audio-wideo? Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu #EksperciDobregoBrzmienia chętnie pomogą w doborze tego typu akcesoriów.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: