Poprzedni
Następny

Wiosna z Hi-Fi w salonach Top Hi-Fi

Hi-endowy system stereo nie może obejść się bez wzmacniacza klasy premium, np. od takich producentów jak m.in. Hegel, Pathos, Copland, Pass, Rose czy Luxman. O zaletach tych zaawansowanych konstrukcji przekonasz się odwiedzając jeden z naszych salonów, gdzie w komfortowych warunkach możesz odsłuchać wybranego modelu.

Wiosna z Hi-Fi w salonach Top Hi-Fi

Wśród wzmacniaczy, które proponujemy znajdziesz zarówno smukłe i stosunkowo lekkie konstrukcje, jak i potężne integry pracujące w klasie AB. Poszczególne modele różnią się nie tylko wzornictwem, gabarytami czy mocą, ale także dostępnymi złączami i funkcjonalnością. Takie urządzenie oprócz odpowiednich funkcji i rozwiązań technicznych zapewni również brzmienie wprawiające w zachwyt niejednego melomana.

Drzwi otwarte Top Hi-Fi

O możliwościach wzmacniaczy klasy premium możesz przekonać się podczas akcji Wiosna z Hi-Fi, czyli dni otwartych w salonach Top Hi-Fi & Video Design. To akcja poświęcona high-endowym wzmacniaczom klasy premium, która potrwa przez całą wiosnę 2023 roku.

W tym czasie nie zabraknie interesujących ofert rabatowych, stworzonych bezpośrednio pod indywidualne potrzeby klientów planujących zakup tej niepowtarzalnej elektroniki, w tym wyjątkowo korzystnej oferty dotyczącej sprzedaży ratalnej i możliwości skorzystania z leasingu.

Zapraszamy do salonów

W celu potwierdzenia dostępności wybranego urządzenia klasy high-end i zapisania się na odsłuchy, prosimy o kontakt z wybranym salonem Top Hi-Fi & Video Design.

Można to zrobić telefonicznie za pomocą formularza kontaktowego. Zadzwoń lub wypełnij formularz.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: