Poprzedni
Następny

Gramofon dobry na start - test AT-LPW40WN

AT-LPW40WN

AT-LPW40WN to kolejny przykład postępu, jaki dokonał się w ciągu ostatnich kilku lat w segmencie budżetowych gramofonów” – taką konkluzję wysnuł Marcin Olszewski na stronie audiostereo.pl, testując najnowszy gramofon od japońskiej Audio-Techniki.

Model AT-LPW40WN to w pełni manualny gramofon z napędem paskowym, którego celem jest dostarczenie wysokiej jakości dźwięku w przystępnej cenie. W konstrukcji zastosowano nowoczesne rozwiązania i jak wyjaśnia Marcin Olszewski „wszechobecne plastiki ustąpiły miejsca klasycznym, znanym z droższych modeli, rozwiązaniom w postaci plint z MDF-u, czy ramion z włókna węglowego”.

Ponadto możemy przeczytać, że konstruktorom „udało się zachować prostotę i intuicyjność obsługi, które tylko potęgują w pełni pozytywne wrażenia natury dźwiękowej”. Autor dodaje, że AT-LPW40WN „nie tylko świetnie wygląda, ale i równie dobrze gra, co powinno być wystarczającą zachętą do tego, by właśnie od niego rozpocząć swoją przygodę z płytami winylowymi”.

Do osobistego przetestowania AT-LPW40WN zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: