Poprzedni
Następny

Gramofon Audio-Technica AT-LPW30 dostępny w czarnej wersji kolorystycznej

Firma Audio-Technica, czołowy producent sprzętu audio do zastosowań domowych i profesjonalnych, wprowadziła do oferty czarną wersję kolorystyczną cenionego gramofonu AT-LPW30, czyli model AT-LPW30BK. Jest to gramofon manualny z napędem paskowym i solidnym drewnianym korpusem.

Gramofon Audio-Technica AT-LPW30

Model AT-LPW30BK został zaprojektowany w japońskim Tokio, w oparciu o ponad 60-letnie doświadczenie firmy Audio-Technica w produkcji sprzętu hi-fi. Urządzenie zapewnia optymalną reprodukcję dźwięku z płyt winylowych, a przy tym charakteryzuje się eleganckim, wysublimowanym wzornictwem.

Gramofon obsługuje dwie prędkości obrotu płyty – 33 1/3 i 45 obr./min. Ma korpus z drewnianego forniru z czarnym wykończeniem. Ogranicza on powstawanie sprzężeń akustycznych w zakresie niskich częstotliwości, a przy tym oferuje wyrafinowaną, minimalistyczną estetykę. Poste aluminiowe ramię i zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy zapewniają optymalne przetwarzanie dźwięku.

Gramofon Audio-Technica AT-LPW30

Model AT-LPW30BK będzie idealnym „towarzyszem” dla posiadanej przez Ciebie kolekcji winyli, umożliwiając Ci spędzenie wielu godzin na przeglądaniu i odtwarzaniu ulubionych płyt.

Najważniejsze cechy modelu AT-LPW30BK:

  • Optymalne wrażenia dźwiękowe.
  • Wykończenie drewnianym fornirem z efektem czerni.
  • Możliwość bezpośredniego podłączenia do głośników aktywnych i domowych systemów audio dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi.
  • Manualny model z napędem paskowym i dwiema prędkościami: 33 1/3 i 45 obr./min.
  • Regulowana dynamiczna kontrola antyskatingu.
  • Profesjonalny, antyrezonansowy talerz z odlewanego ciśnieniowo aluminium z gumową matą.
  • Headshell AT-HS4 i wkładka gramofonowa AT-VM95C Dual Moving Magnet z igłą sferyczną 0,6 mm.
  • Wkładka AT-VM95C kompatybilna z każdą igłą z serii VM95, co zapewnia szeroki wybór opcji do różnorodnych zastosowań.
  • Proste ramię z hydraulicznie tłumionym mechanizmem podnoszenia i blokowaną podpórką.

Gramofon Audio-Technica AT-LPW30

Więcej informacji o tym modelu, a także o poprzedniej wersji kolorystycznej znajdziesz na stronie internetowej tophifi.pl. Urządzenie możesz przetestować umawiając się na odsłuchy w jednym z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: