Poprzedni
Następny

Głośniki przy uszach – test PSB M4U 8

PSB M4U 8

Stare audiofilskie powiedzenie głosi: „Jeśli wygląda, to dobrze, ale jeśli nie wygląda, to nie ma znaczenia. Ma grać” – i właśnie takie wrażenie odniósł recenzent magazynu Audio-Video testując słuchawki PSB M4U 8.

W świecie miłośników dobrych brzmień firma PSB jest znana jako producent głośników. Od pewnego czasu ten kanadyjski producent projektuje także słuchawki, które zgodnie z założeniem projektantów mają oferować wysokiej klasy dźwięk i efekty zbliżone do odsłuchu głośnikowego.

M4U 8 pod względem dźwiękowym wypadły znakomicie. Redaktor naczelny magazynu Audio-Video uznał, że jest to jedna z najlepszych konstrukcji wśród modeli bezprzewodowych. „PSB brzmią na tyle dobrze, że ja, przeciwnik kompresji, zwolennik kabla, zacząłem powątpiewać: po co kupować słuchawki pasywne w zbliżonej cenie, do tego jakieś tam DAK-i lub DAP-y, skoro testowane bezkablowce grają na zbliżonym poziomie i są pięć razy praktyczniejsze?” – stwierdził, a następnie dodał: „Bas tych słuchawek deklasuje wiele klasycznych słuchawek na kablu i to wcale niekoniecznie tańszych”.

PSB M4U 8

Test PSB M4U 8 dostępny jest w czerwcowo-lipcowym wydaniu „Audio-Video”. Zapraszamy do lektury.

                

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: