Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki Indiana Line - prezentacja kolumn rodem z Włoch | Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

W ostatnim filmie przybliżamy trzy kluczowe serie głośników marki Indiana Line - Nota, Tesi oraz Diva. Nazwa Indiana Line w pierwszej chwili może sugerować, że mamy do czynienia z amerykańskim producentem. Nic bardziej mylnego, bowiem to marka o europejskim, a dokładniej włoskim rodowodzie, której właściciele skupili się na projektowaniu bardzo dobrych kolumn głośnikowych z zachowaniem atrakcyjnej dla klientów ceny.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

3 sposoby na muzykę z Internetu | Zimowe inspiracje 2021

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: