Poprzedni
Następny

Głośnik bezprzewodowy Yamaha WS-B1A – mobilność w trzech wariantach kolorystycznych

Kompaktowe głośniki Bluetooth to urządzenia, które doskonale nadają się do odtwarzania muzyki zarówno w domu, jak i w plenerze – na przykład podczas spaceru, rodzinnego pikniku lub imprezy w gronie znajomych. Wyjątkowe wrażenia muzyczne w każdej z tych sytuacji może zapewnić nowy głośnik przenośny Bluetooth Yamaha WS-B1A.

Yamaha WS-B1A

Zaawansowana inżynieria

WS-B1A to konstrukcja o niewielkich wymiarach, ale wielka pod względem oferowanego brzmienia. Aby „ożywić” ten kompaktowy i stylowy model, Yamaha całkowicie zmieniła podejście do projektowania i przeniosła wysokiej jakości dźwięk z pełnoprawnego głośnika, z produkcji słynie ta japońska firma, do kompaktowej obudowy o wysokości ok. 10 cm.

Dźwięk, jaki wydobywa się z 55-milimetrowego przetwornika elektroakustycznego zastosowanego w WS-B1A pozytywnie zaskakuje. Model ten ma również dwie membrany pasywne, które dbają o odpowiedni poziom niskich tonów. Cała konstrukcja charakteryzuje się mocą 10 W i obsługuje standard Bluetooth w wersji 5.0.

Wodoodporna obudowa

Głośnik Yamaha WS-B1A został zbudowany z myślą wykorzystaniu go nie tylko w domu, ale też w terenie. Charakteryzuje się dużą odpornością na pył i zachlapanie (stopień ochrony IP67). Dzięki temu możesz odtwarzać muzykę niemal w dowolnym miejscu i czasie – nawet tam, gdzie jest mokro.

Yamaha WS-B1A

Naprawdę niezwykły dźwięk

Kompaktowy model WS-B1A został zaprojektowany na bazie bogatego doświadczenia firmy Yamaha i olbrzymiej wiedzy tego producenta na temat sprzętu hi-fi. Zapewnia on wysokiej jakości dźwięk, niezależnie od tego, jakiej muzyki słuchasz i gdzie korzystasz z głośnika.

Model WS-B1A możesz nie tylko ustawić na półce, szafce RTV, czy na biurku, ale też zamontować na ścianie. Dzięki niewielkim gabarytom nie zaburzy on aranżacji domowego wnętrza.

Yamaha WS-B1A

Wygodne ładowanie

Jednocześnie z premierą głośnika WS-B1A Yamaha wprowadza do oferty kompatybilną z tym modelem podstawkę ładującą CC-T1A. To dodatkowe akcesorium ułatwi Ci naładowanie głośnika w ok. 3 godziny, a akumulator wbudowany w głośnik pozwoli Ci cieszyć się odtwarzaniem muzyki do 12 godz. na jednym ładowaniu.

YAMAHA CC-T1A

Trzy wersje kolorystyczne

Głośnik przenośny Bluetooth Yamaha WS-B1A, dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: uniwersalnym czarnym, szarym karbonowym z akcentami w kolorze różowego złota oraz jasnym szarym, który dobrze komponuje się w jasnych przestrzeniach.

Dostępność głośnika Yamaha WS-B1A planowana jest na listopad 2022 roku.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: