Poprzedni
Następny

Flagowy model z serii Tesi – Indiana Line

Elegancka włoska stylistyka perfekcyjnie współgra z precyzją odwzorowania dźwięku i wysoką jakością wykończenia. Flagowa kolumna głośnikowa Indiana Line Tesi 661. Zachowuje wszystkie atuty pozostałych konstrukcji z tej serii i z łatwością wypełnia pięknym brzmieniem nawet duże przestrzenie odsłuchowe.

Indiana Line Tesi 661

Wysoka rozdzielczość i wierność odwzorowania w połączeniu z szybkością i precyzją reakcji impulsowych to cechy, które definiują wszystkie kolumny głośnikowe Indiana Line z serii Tesi. Najpełniejszy wgląd w muzyczne dzieło zapewnia najnowsza, flagowa konstrukcja z tej linii – model Tesi 661.

Indiana Line Tesi 661 jest 3-drożną, wolnostojącą konstrukcją, w której para 160-milimetrowych głośników niskotonowych współpracuje z przetwornikiem średnio-niskotonowym (również 160 mm) i 26-milimetrowy tweeter. Głośniki średnio-niskotonowe wykorzystują specjalne membrany polipropylenowe usztywnione za pomocą miki i centralne nakładki fazowe, aby udoskonalić odpowiedź i dyspersję w zakresie średnich częstotliwości. Przetwornik wysokotonowy tworzy lekka kopułka jedwabna z mocnym magnesem neodymowym i specjalnie zaprojektowaną radialną tylną komorą rezonansową.

Indiana Line Tesi 661

Tesi 661 może współpracować ze wzmacniaczami o mocach mieszczących się w zakresie 30-160 W (sugerowana moc) i impedancji od 4 do 8 Ω. Flagowa konstrukcja z linii Tesi obsługuje częstotliwości z zakresu 35-22 000 Hz i cechuje się 92-decybelową skutecznością. Model ten wyposażony jest w podwójne zaciski głośnikowe, co umożliwia zastosowanie połączenia bi-wiring/bi-amping.

Aby skutecznie odizolować kolumnę głośnikową od podłoża, nóżki odlewane z aluminium wyposażone zostały w gumowe podkładki antywibracyjne. Rozwiązanie to stanowi niejako kropkę nad „i”, pozwalając uzyskać w pełni naturalne, czyste brzmienie, z niesamowitą dynamiką i budzącymi emocje niskimi tonami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: