Poprzedni
Następny

Dwa nowe urządzenia od Rotela już w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Rotel A11

A11 i CD11 to dwa nowe produkty od japońskiej marki Rotel, które są już dostępne w naszej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design. Pierwsza konstrukcja to nowoczesny wzmacniacz zintegrowany, natomiast drugie urządzenie jest odtwarzaczem płyt CD, obsługującym także krążki z plikami MP3.

Rotel A11 stanowi najnowsze uzupełnienie znanej i cenionej przez miłośników brzmienia serii 14. Urządzenie oferuje znakomitą muzyczną jakość, a także szerokie możliwości funkcjonalne. Wzmacniacz zintegrowany A11 dysponuje mocą 50 W na każdy z kanałów, bogatym zestawem przyłączy, strumieniowaniem Bluetooth aptX, wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM, gniazdek słuchawkowym oraz podwójnym zestawem solidnych zacisków głośnikowych.

Więcej na temat Rotel A11 można przeczytać tutaj.

Rotel CD11

Druga z konstrukcji to odtwarzacz płyt CD, CD11, który kontynuuje bogatą tradycję znakomicie brzmiących urządzeń, dzięki starannie zaprojektowanemu zasilaczowi i zrównoważonej konstrukcji układów cyfrowych oraz analogowych. Czyste linie sygnałowe i intuicyjna obsługa, znana z innych modeli serii 14, ożywia każdy instrument i pozwala wydobyć maksimum możliwości z płyt CD.

Więcej na temat Rotel CD11 można przeczytać tutaj.

Rotel A11 i Rotel CD11 można nabyć w naszej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: