Poprzedni
Następny

Nowość od NAD – strumieniowy wzmacniacz M10

NAD Masters M10

NAD Masters M10 to strumieniowy wzmacniacz, który świetnie sprawdzi się jako wszechstronny system audio all-in-one. Zaawansowane urządzenie umożliwiające użytkownikowi łatwy dostęp do zasobów najwyższej jakości nagrań zgromadzonych w sieci internetowej jest już dostępne w naszej sieci salonów Top Hi-fi & Video Design.

M10 pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem, będącym zasługą najnowocześniejszej amplifikacji. Nowa konstrukcja od firmy NAD wykorzystuje najbardziej wyrafinowaną technologię serii Masters NAD, w ten sposób gwarantując niezrównaną jakość dźwięku. Amplifikacja HybridDigital, oparta na unikatowym HypeX nCore oferuje wysoką wydajność oraz możliwość wysterowania dowolnych głośników.

NAD Masters M10

Niezwykle wydajny M10 potrafi odwzorować nawet najdrobniejsze detale muzyczne, zapewniając niesamowity realizm brzemienia. Znakami rozpoznawczymi tej zaawansowanej technologii są wrodzona dynamika i całkowity brak szumu elektronicznego. Strumieniowy wzmacniacz reprezentuje nowy rodzaj systemu audio klasy high-end i obsługuje funkcje, które jeszcze do niedawna wymagały wielu urządzeń.

NAD Master M10 jest już do nabycia w naszej sieci salonów Top Hi-fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: