Poprzedni
Następny

Devialet – Twój Phantom, tak jak chcesz

Phantom to designerskie głośniki firmy Devialet, które sprawdzą się zarówno w zestawach stereo, jak i w systemie multiroom, obsługiwanym za pośrednictwem darmowej aplikacji mobilnej. To nie wszystko! Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom Phantomy możesz zawiesić na ścianie lub zamontować na stojaku podłogowym. Inne opcjonalne urządzenia umożliwiają podłączenie do systemu audio dodatkowego źródła dźwięku, np. gramofonu. Jednym z dostępnych akcesoriów jest też pilot, który może zastąpić smartfon z zainstalowaną aplikacją Devialet.

Twój Phantom, tak jak chcesz

Seria Phantom jest ucieleśnieniem wizji, nad którą pracuje francuski Devialet, a jest nią wyniesienie dźwięku na należne mu miejsce w naszym życiu i dostarczenie słuchaczom na całym świecie niezwykłych, a jednocześnie poruszających wrażeń słuchowych. Głośniki Phantom od momentu wprowadzenia na rynek zrewolucjonizowały branżę audio, stając się punktem odniesienia dla akustycznej doskonałości w segmencie głośników bezprzewodowych.

Bogata funkcjonalność

Przez połączenie wielu innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań technicznych, linia Phantom konsekwentnie przełamuje oczekiwania na każdym etapie łańcucha reprodukcji dźwięku.

Obecnie dostępne na rynku modele z serii Phantom to także nowoczesny wygląd i bogata funkcjonalność. Urządzenia te obsługują zarówno łączność Bluetooth, jak i Wi-Fi. Mają funkcję AirPlay 2, a ponadto są zgodne z certyfikatem Roon Ready, co pozwala na współpracę głośników z innymi urządzeniami kompatybilnymi z platformą streamingową Roon.

Devialet Phantom I

Wchodzące w skład serii Phantom I głośniki Phantom I 103 dB, Phantom I 108 dB wykorzystują zaawansowane rozwiązania techniczne firmy Devialet, które pozwalają uzyskać bogate brzmienie przy zachowaniu designerskiej, a jednocześnie kompaktowej obudowy. Głośniki te, dzięki swojej wyjątkowej stylistyce, wpasują się w wystrój każdego wnętrza i zapewnią słuchaczom niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe. Głośniki Phantom różnią się nie tylko maksymalnym poziomem ciśnienia akustycznego, ale także mocą i pasmem przenoszenia. Phantom I 103 dB charakteryzuje się mocą 500 W RMS, a pasmo przenoszenia tego modelu mieści się w zakresie od 16 Hz do 25 kHz, z kolei moc modelu Phantom I 108 dB to imponujące 1100 W RMS. Pasmo przenoszenia potężniejszego z głośników Phantom mieści się w zakresie od 14 Hz do 27 kHz.

W ofercie firmy Devialet dostępny jest także model Phantom I 108 dB Opera de Paris. Jest to specjalna wersja kolorystyczna modelu Phantom I 108 dB, która powstała po to, aby upamiętnić jedną z najważniejszych instytucji kultury – paryską Operę Garnier. Ma ona, nawiązujące do wykończenia wnętrz tego wyjątkowego miejsca na mapie świata, panele boczne w kolorze złotym – wykonane z wykorzystaniem nierdzewnego stopu palladu i żółtego złota.

Devialet Phantom I

Modele serii Phantom I mają w zestawie pilot zdalnego sterowania.

Devialet Phantom II

Znajdziesz tu, podobnie jak w linii Phantom I, kilka modeli różniących się maksymalnym poziomem wytwarzanego ciśnienia akustycznego i wykończeniem. Są to: Phantom II 95 dB, Phantom II 98 dB (dostępny także w limitowanej wersji Deep Blue) oraz Phantom II 98 Opera de Paris (z elementami w kolorze złotym). Model Phantom II 95 dB to konstrukcja o mocy 350 W RMS i paśmie przenoszenia z zakresu od 18 Hz do 21 kHz. Głośnik o większej maksymalnej wartości SPL, czyli Phantom II 98 dB, charakteryzuje się mocą 400 W RMS i zapewnia takie samo pasmo przenoszenia jak model Phantom II 95 dB.

Głośniki z serii Devialet Phantom II, mimo niewielkich gabarytów, gwarantują potężne, energetyczne brzmienie. Podobnie jak modele z serii Phantom I, mogą być wykorzystane w zestawie stereo (we współpracy z drugim egzemplarzem, identycznego modelu) lub w systemie multiroom (zarządzanym na pośrednictwem aplikacji Devialet).

Devialet Phantom II

Wyjątkowe i praktyczne akcesoria

Do wspomnianych głośników Phantom I oraz Phantom II, zależnie od serii i modelu, dostępne są różnorodne akcesoria, które zwiększają możliwości wykorzystania tych wyjątkowych urządzeń. Znajdziesz tu modele:

Devialet Gecko

Devialet Tree

  • Treepod (do głośników Phantom I) – niezwykle stabilna podstawa z trzema nogami z drewna bukowego, współgrającego z elementem wykonanym z ręcznie polerowanego aluminium.

Devialet Treepod

  • Legs (do głośników Phantom II) – smukła i lekka – ważąca tylko 1,8 kg – trójnoga podstawka ze specjalnym mechanizmem zapewniającym stabilne mocowanie głośnika.

Devialet Legs

Devialet Pilot

Devialet Arch

Devialet Cocoon

Więcej informacji o głośnikach Devialet i oferowanych do nich akcesoriach znajdziesz TUTAJ.

Sprzęt marki Devialet dostępny jest na tophifi.pl, a także w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Odwiedzając jeden z naszych salonów sprawdzisz w praktyce jak funkcjonują i brzmią urządzenia francuskiego producenta. Obecni na miejscu fachowi doradcy pomogą w przeprowadzeniu testów odsłuchowych i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane oferowanym sprzętem audio i audio-wideo.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: