Poprzedni
Następny

Czyścimy magazyny! Letni powiew gorących okazji na Top Hi-Fi

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu audio-wideo w korzystnej cenie, to właśnie trafia się ku temu znakomita okazja. W ramach naszej wiosennej wyprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design w okazyjnych cenach można nabyć końcówki serii oraz produkty ekspozycyjne dostępne w zakładce „Outlet”.

Letnie wietrzenie magazynów

Outlet to miejsce, w którym można zakupić pełnowartościowy sprzęt audio-wideo i spełnić swoje marzenia bez angażowania dodatkowych zasobów finansowych. Teraz ta oferta została poszerzona kolejne produkty, dzięki czemu znajdziesz tam większą liczbę urządzeń znanych marek, takich jak np. YamahaBowers & Wilkins, Rotel, ELAC czy Audio-Technica.

Oznacza to także, że zwiększyła się różnorodność samych produktów: wzmacniacz, kolumny podstawkowe i podłogowe, słuchawki czy gramofon – to wszystko znajdziesz w naszym outlecie. Jest w czym wybierać!

Jak kupić produkt z kategorii Outlet? W trzech prostych krokach! Wyjaśnia to poniższa infografika:

Urządzenia oferowane w ramach outletu dostępne są jedynie w naszych salonach. Dlatego też na outletowej stronie danego modelu wybierz opcję „Sprawdź dostępność w salonie” – wtedy zobaczysz, w którym z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design dostępne jest wybrane urządzenie.

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – sprowadzimy dla Ciebie produkt z innego salonu, a jeśli zdecydujesz się na zakup, koszty transportu weźmiemy na siebie. Jeśli zaś wahasz się, który model wybrać, nasi Eksperci chętnie doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem i pomogą wybrać najlepszy model, zgodny z Twoimi oczekiwaniami.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: