Poprzedni
Następny

C10 MkII – najnowszy bezprzewodowy głośnik w gamie produktowej Audio Pro

Średnia ocen: 5
(3 oceny) 3 komentarze

Audio Pro poszerzyło swoją gamę produktową o głośnik C10 MkII, który otwiera przed słuchaczami szereg interesujących możliwości. Należy do nich m.in. funkcjonalność multiroom za pośrednictwem trzech platform, łatwy dostęp do ulubionych źródeł muzyki i opcja zmiany stylistyki poprzez możliwość zdjęcia przedniej osłony.

Audio Pro C10 MkII to bezprzewodowy głośnik, który w swojej najnowszej wersji jeszcze bardziej pozytywnie zaskakuje uniwersalnością zaprzeczającą jego kompaktowym rozmiarom. Pomimo niewielkiej obudowy konstrukcja ta oczarowuje użytkownik swoimi możliwościami w zakresie funkcjonalności multiroom – C10 MkII obsługuje unikatowy system multiroom Audio Pro oraz jest kompatybilny z systemami Google Cast i Apple AirPlay 2.

Dźwięk, jaki oferuje C10 MkII, przewyższa to, co dostarczał jego poprzednik. To m.in. efekt zastosowania nowej konstrukcji portu bas-refleks oraz udoskonalonych komponentów elektronicznych. Tym samym głośnik zachwyca emocjonującym, pełnym brzmieniem hi-fi z potężnym basem, który doskonale sprawdza się w roli sygnału do rozpoczęcia zabawy.

Wysokiej jakości dźwięk, jaki zapewnia C10 MkII, jest efektem sięgnięcia po dwa 19-milimetrowe przetworniki wysokotonowe z tekstylnymi kopułkami oraz 133-milimetrową jednostkę średnio-niskotonową współpracującą z układem bas-refleks. Za ich zasilanie odpowiada wzmacniacz Class D o mocy 2 x 20 W + 40 W.

Wielu użytkowników przywiązuje również ogromną wagę do estetyki. C10 MKII także i na tym polu staje na wysokości, a nawet przewyższa oczekiwania. Głośnik przykuwa wzrok swoim eleganckim, skandynawskim wzornictwem. A to nie wszystko. Dzięki zdejmowanemu panelowi frontowemu z tkaniny można wybrać wersję, która najlepiej pasuje do otoczenia. Zdejmowanie i zakładanie maskownicy jest niesamowicie proste – to zasługa mocowania za pomocą niewidocznych magnesów.

Funkcjonalność zwiększa programator z sześcioma przyciskami szybkiego wyboru, do których można przypisać np. swoją listę odtwarzania lub ulubioną stację radiową. Dzięki temu nie ma konieczności sięgania po smartfon, aby rozpocząć odsłuch muzyki – wystarczy wybrać jeden z przycisków i gotowe. Z kolei dla miłośników płyt analogowych przygotowano funkcję restreamingu, która pozwala słuchać analogowych albumów. C10 MKII jest w stanie odtwarzać strumieniowo muzykę bezpośrednio z gramofonu.

Nowy bezprzewodowy głośnik multiroom Audio Pro bez trudu współpracuje z nowoczesnymi źródłami dźwięku. Urządzenie wyposażono w wejście analogowe (RCA) i obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth 4.2 oraz Wi-Fi 2,4/5 GHz. Ponadto C10 MkII wspiera wszystkie popularne formaty audio, tj. MP3, WMA, AAC, FLAC i Apple Lossless. Dodatkowo wbudowane funkcje sieciowe pozwalają cieszyć się dostępem do serwisu Spotify i wielu innych, a całości dopełnia wyjście subwooferowe.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: