Poprzedni
Następny

BT540i – najnowsze słuchawki bezprzewodowe Koss wchodzą na polski rynek

Koss wprowadza na polski rynek bezprzewodowe słuchawki wokółuszne BT540i. Najnowszy model obsługuje technologię Bluetooth aptX i łączność NFC oraz łączy wysoką jakość dźwięku z wygodą użytkowania. Wbudowane przyciski umożliwiają sterowanie odtwarzaniem muzyki, a wbudowany akumulator pozwala na ponad 8 godzin pracy w trybie bezprzewodowym


bt540i-top

Model BT540i to najnowsze i jednocześnie najbardziej zaawansowane słuchawki bezprzewodowe firmy Koss. Cechą, która wyróżnia tę wokółuszną konstrukcję, jest obsługa technologii Bluetooth aptX. Dzięki temu możliwe było ograniczenie konieczności stosowania połączenia kablowego, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dźwięku. Wygodę korzystania z BT540i zwiększa kompatybilność z technologią NFC (Near Field Communication), dzięki czemu użytkownik może bardzo łatwo i szybko sparować bezprzewodowe urządzenia poprzez zbliżenie ich na odległość kilku, kilkunastu centymetrów lub ich dotknięcie.

Niepowtarzalne brzmienie i wysoka jakość dźwięku

Dopełnieniem bezprzewodowej funkcjonalności jest wysoka jakość dźwięku. Słuchawki BT540i wykorzystują zaawansowane przetworniki dynamiczne PLX40. To dzięki nim najnowsza konstrukcja firmy Koss może pochwalić się liniową charakterystyką częstotliwościową i naturalnością brzmienia. Potwierdzeniem możliwości drzemiących w głośnikach modelu BT540i są precyzyjne soprany, bogate średnie tony i mocny bas. Przetworniki wspomagane są przez wokółuszne muszle słuchawek, które tworzą skuteczną barierę dla szumu z zewnątrz.

BT540i_MAIN

Muszle nauszne nie tylko skutecznie izolują od hałasu, lecz także gwarantują wysoki komfort użytkowania słuchawek. Projektanci wykończyli nauszniki skórzanym pokryciem, pod którym umieścili piankę z funkcją pamięci. Ponadto wygodę użytkowania zwiększa idealnie dobrany nacisk słuchawek na głowę. BT540i bardzo dobrze przylegają do głowy, a przy tym nie wywołują wrażenia uciskania. Atutem najnowszej konstrukcji z logo Koss są również obrotowe nauszniki, co umożliwia odchylenie ich na płasko. Po obróceniu muszli nausznych słuchawki można z łatwością przewozić lub przechowywać w dostarczanym wraz z BT540i sztywnym etui.

BT540i_LS

Trwałość materiałów sprawia, że słuchawki są odporne na uszkodzenia

Projektanci zadbali również o to, aby najnowsze słuchawki były trwałe i intuicyjne w obsłudze. W konstrukcji pałąka zastosowano metalowe elementy, a na obudowie jednego z nauszników umieszczono przyciski. Za ich pomocą można sterować odtwarzaniem muzyki, regulować głośność, a także odbierać połączenie telefoniczne. Dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom model BT540i umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności zdejmowania słuchawek i podłączania przewodu. Mikrofony pracują synchronicznie, co pozwala zredukować szum tła i zapewnić wyrazistość mowy.

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe Koss wyróżniają się również przyjaznością dla użytkownika i mogą pracować w trybie aktywnym (bezprzewodowym) oraz pasywnym. W tym pierwszym energię zapewnia wbudowany akumulator, który umożliwia pracę przez ponad 8 godzin. Do pracy w trybie pasywnym niezbędny jest przewód. Wraz ze słuchawkami dostarczany jest odłączany kabel z wtykami mini jack 3,5 mm. Dodatkowo do słuchawek dołączany jest przewód micro USB, pozwalający naładować akumulator.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: