Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins zaprezentował na targach ISE 2022 nowy instalacyjny sprzęt audio

Na tegorocznych targach ISE 2022, które odbyły się w maju w Barcelonie, swoją premierę miały cztery wyjątkowe modele firmy Bowers & Wilkins, brytyjskiego producenta sprzętu audio – dwa subwoofery do zabudowy oraz para potężnych, „inteligentnych” wzmacniaczy audio.

CDA-2HD i CDA-4D

Podczas targów ISE 2022 odbyła się światowa premiera wzmacniaczy CDA-2HD i CDA-4D z DSP oraz subwooferów ściennych ISW-6 i ISW-8 Bowers & Wilkins. Na stoisku Sound United podczas targów w Barcelonie zostały zaprezentowane również inne instalacyjne produkty wspomnianej brytyjskiej marki.

CDA-2HD to wzmacniacz dystrybucyjny o dużej mocy z wbudowanym procesorem DSP, który umożliwia optymalizację szerokiej gamy produktów oraz dynamiczną korekcję dźwięku dla subwooferów Bowers & Wilkins. Model ten obsługuje dwa kanały o mocy 500 W każdy. Jest przystosowany do instalacji w szafie typu rack o wymiarach 2U.

CDA-2HD

Model CDA-4D to, podobnie jak CDA-2HD, kompaktowy wzmacniacz dystrybucyjny z procesorem DSP. Ma cztery kanały o mocy 125 W każdy. Jest to konstrukcja w rozmiarze 1U, która gwarantuje dużą wydajność przy zajmowaniu minimalnej ilości miejsca w szafie rack.

Bowers & Wilkins CDA-4D

ISW-8 to zaawansowany subwoofer naścienny firmy Bowers & Wilkins. Model ten zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność przetwarzania niskich tonów w systemach audio wymagających pełnej zabudowy. Jest to bezkompromisowa konstrukcja, która sprawdza się wszędzie tam, gdzie moc i wydajność są kluczowe. Głośnik niskotonowy ISW-8 ma płaski profil i zostosowano w nim m.in. membranę Aerofoil, co pozwala na uzyskanie precyzyjnego brzmienia w zakresie niskich częstotliwości.

Bowers & Wilkins ISW-6 i ISW-8

Model ISW-6 to dyskretny to kompaktowy i wszechstronny subwoofer do zabudowy, wyposażony w podwójne przetworniki typu „racetrack”. Został on zaprojektowany do współpracy przede wszystkim z głośnikami Bowers & Wilkins CI300 i CI600.

Więcej wzmacniaczy i głośników instalacyjnych firmy Bowers & Wilkins i innych producentów, a także porady dotyczące doboru sprzętu audio do zabudowy, znajdziesz na stronie internetowej tophifi.pl. Fachową pomoc w tym zakresie uzyskasz także w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: