Następny

Bowers & Wilkins Z2 – test Audio

AirPlay, najnowsze złącze Lightning i oczywiście doskonałe połączenie eleganckiego projektu, wysokiej jakości wykonania i naturalnego dźwięku –Bowers & Wilkins Z2 zachwyca i pokazuje, że nawet niewielka stacja...

 

 

z2 news

... muzyczna może zagwarantować ogrom muzycznych emocji. Tym, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać bliżej tej konstrukcji polecamy test opublikowany w majowym wydaniu magazynu „Audio”.

Dobry dźwięk i elegancki wygląd stacji muzycznej Z2

Jednym z wyróżników stacji muzycznej Z2 jest jej elegancki wygląd. Po bliższym przyjrzeniu się uwagę przykuwa maskownica wykonana z drobno perforowanej blachy oraz ciekawie wkomponowane gniazdo złącza Lightning. A czym ta nowa konstrukcja przekonuje od strony dźwiękowej? W opinii recenzenta przede wszystkim tym, czego ta stacja muzyczna unika podczas reprodukcji – „nie było słychać: jazgotu, płaskości, matowości, buczenia i paru innych „atrakcji”, które są udziałem większości urządzeń podobnej wielkości”. Na liście zalet znalazły się: ciepło i naturalność brzmienia, dynamika oraz tonalna równowaga. Do całości brzmienia dopasowuje się bas, który jest „krzepki, dźwięczny, zwinny”.

Stacja muzyczna Z2 łączy się z bibliotekami iTunes

Bowers & Wilkins Z2 to nie tylko wysokiej jakości dźwięk, lecz także funkcjonalność. Urządzenie zapewnia użytkownikowi możliwość wyboru sposobu połączenia: za pomocą najnowszego złącza Lightning lub bezprzewodowo przy wykorzystaniu technologii AirPlay. Ponadto Z2 współpracuje ze wszystkimi urządzeniami korzystającymi z systemu iOS oraz z komputerami Mac i PC z bibliotekami iTunes. Za pomocą gniazda mini jack 3,5 mm do stacji można podłączyć m.in. przenośne odtwarzacze muzyczne, do dyspozycji użytkownika pozostaje także gniazdo LAN.

Cały test dostępny jest w majowym wydaniu magazynu „Audio”. Zapraszamy do zapoznania się z nim i życzymy przyjemnej lektury!

Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: