Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins seria 800 Diamond D4 – zapraszamy do salonów

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z 4. generacji serii 800 Diamond łączą przełomowe technologie, ekskluzywne wzornictwo i najwyższą jakość dźwięku, definiując najwyższe standardy w branży audio. O zaletach tych zaawansowanych konstrukcji przekonasz się odwiedzając jeden z naszych salonów, gdzie w komfortowych warunkach możesz odsłuchać wybranego modelu.

Bowers & Wilkins seria 800 Diamond D4 - zapraszamy do salonów

Wiodąca seria Bowers & Wilkins jest obecna na rynku już od ponad 40 lat. Szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych sprawia, że pod względem brzmieniowym kolumny z serii 800 nie mają sobie równych. Nie inaczej sprawa się ma z ich najnowszą odsłoną D4, w której skład wchodzi siedem zaawansowanych modeli: cztery wolnostojące, jeden podstawkowy i dwa głośniki centralne. Są to:

Bowers & Wilkins 800 D4

Poszczególne kolumny możesz teraz odsłuchać w jednym z naszych salonów. Aby sprawdzić dostępność danego modelu w wybranym salonie, wystarczy kliknąć na karcie produktu opcję „Sprawdź dostępność w salonie”, a następnie wybrać odpowiednią placówkę, w której chcemy zarezerwować odsłuch. 

Absolutna jakość dźwięku

Bowers & Wilkins 801  D4 Satin Walnut

Zespół badawczy Bowers & Wilkins, tworząc nową serię 800 Diamond D4, stanął przed nie lada wyzwaniem. W jaki sposób sprawić, aby najbardziej udana na świecie gama high-endowych kolumn głośnikowych stała się jeszcze lepsza?

Przepisem na sukces okazało się połączenie znanych już wcześniej rozwiązań z tymi nowymi. Dla przykładu, charakterystyczna dla Bowers & Wilkins membrana Continuum otrzymała nowy zawias o nazwie Biomimetic Suspension. Odpowiada on za redukcję niepożądanego cieśnienia powietrza, które może przyczynić się do podbarwień dźwięku. Efektem wprowadzonych zmian są jeszcze bardziej żywe i neutralne średnie tony.

Bowers & Wilkins 803 D4 Satin Rosenut

Jednym z elementów wyróżniających serię 800 jest także „Tweeter on Top” – rozwiązanie, które ma na celu odseparowanie przetwornika wysokotonowego od innych jednostek. Odbywa się to za pomocą specjalnej konstrukcji, która nie przenosi powstających rezonansów na tweeter, dzięki czemu będziesz mógł usłyszeć muzykę, a nie kolumny. Sama jednostka wysokotonowa to diamentowa kopułka umieszczona w solidnej, aluminiowej obudowie.

Na uwagę zasługuje też specjalna struktura Matrix, którą można określić jako kręgosłup kolumn głośnikowych 800 Diamond D4. Jej zadaniem jest maksymalne usztywnienie obudowy i sprawienie, aby ta była odporna na wszelkie drgania. Tak radykalne wzmocnienie przełożyło się na to, że kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins dostarczają dźwięk, który emitowany jest tylko przez pracujące przetworniki, a nie wibrujące elementy obudowy.

Bowers & Wilkins 803 D4 Satin Rosenut (2)

Więcej na temat kluczowych technologii dowiesz się TUTAJ.

Niepowtarzalne wzornictwo

Dążenie do akustycznej perfekcji objawia się nie tylko poprzez zaawansowane rozwiązania techniczne, ale także niepowtarzalną stylistykę. Każdy model z serii 800 Diamond D4 charakteryzuje się niezwykłym pięknem i elegancją. Wzrok przykuwa choćby starannie ukształtowana obudowa przetwornika średniotonowego Turbine Head, która zapewnia niesamowite walory brzmieniowe z niezwykle czystymi wokalami oraz instrumentami.

Bowers & Wilkins 805 D4

Projektanci zadbali o to, aby wyjątkowe wzornictwo łączyło się z jedynym w swoim rodzaju brzmieniem, dzięki czemu użytkownicy mogą czerpać radość z odsłuchu, jednocześnie ciesząc oko niesamowitym wyglądem.

Zapraszamy na odsłuch

Nowa seria 800 Diamond D4 to propozycja stworzona dla wszystkich zwolenników bezkompromisowych rozwiązań w kwestii jakości dźwięku i pięknego wzornictwa. Aby osobiście przekonać się o walorach poszczególnych modeli Bowers & Wilkins, zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design i umówienia się na indywidualny odsłuch. Zadbamy o odpowiednio dobraną elektronikę oraz miłą atmosferę, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: