Poprzedni
Następny

Głośniki We. HEAR – mobilność w czterech kolorach

Niewielkich rozmiarów głośniki Bluetooth to urządzenia, które doskonale sprawdzą się do odtwarzania muzyki zarówno w domu, jak i w plenerze – podczas spaceru, rodzinnego pikniku czy imprezy ze znajomymi. Niezwykłe wrażenia muzyczne w każdej sytuacji mogą zapewnić głośniki We. HEAR, dostępne w dwóch wersjach różniących się wielkością, a każda z nich oferowana w czterech stylowych kolorach. Wybierz najlepszy dla siebie model i ciesz się muzyką w wyjątkowym wydaniu wszędzie, gdzie tylko chcesz.

We. HEAR

Głośniki We. HEAR to modele, w wypadku których emocjonujące brzmienie idzie w parze z wydajną baterią, jakością wykonania i charakterystycznym wzornictwem. Całkowita moc muzyczna modelu We. HEAR 1 to 40 W (2 x 10 W RMS), a większy głośnik – We. HEAR 2, może pochwalić się mocą muzyczną 60 W (2 x 15 W RMS). Obydwa modele różnią się nie tylko wbudowanymi przetwornikami i wzmacniaczami, ale też gabarytami i pojemnością baterii. Ta zintegrowana z modelem We. HEAR 1 zapewnia do 14 godz. bezprzewodowej pracy na jednym naładowaniu, a akumulator wbudowany w głośnik We. HEAR 2 pozwoli nawet na 17 godz. ciągłego odtwarzania muzyki bez konieczności ponownego podłączania urządzenia do ładowania.

Głośniki We. HEAR obsługują tryb TWS (True Wireless Stereo), a zatem posiadając dwa egzemplarze tego samego modelu, możemy cieszyć się pełnowymiarowym dźwiękiem stereofonicznym.

We. HEAR

Muzyka z wielu źródeł w wyjątkowej jakości

Z wykorzystaniem głośników We. HEAR możesz wygodnie odtwarzać muzykę z różnorodnych źródeł – smartfonów, tabletów, odtwarzaczy przenośnych, zarówno przewodowo (z wykorzystaniem analogowego wejścia jack 3,5 mm), jak i bezprzewodowo (za pośrednictwem Bluetooth).

Potwierdzeniem wysokiej jakości głośników przenośnych marki We. by Loewe są różnorodne nagrody i wyróżnienia, jakimi – mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku – mogą się one pochwalić. Oprócz nagród za wzornictwo dla serii We. HEAR, większy z modeli – We. HEAR 2, otrzymał dodatkowo nagrodę EISA 2021–2022 za najlepszy głośnik przenośny.

Dowiedz się więcej o marce We. by Loewe i jej produktach.

We. HEAR

Stworzone do użytkowania w terenie

Wytrzymałe obudowy głośników We. HEAR zostały zaprojektowane tak, aby można było je ustawić poziomo lub pionowo. Do głośnika możesz też zamocować znajdujący się w zestawie pasek, co ułatwi przenoszenie urządzenia i słuchanie muzyki w terenie.

Korzystaniu z modeli We. HEAR w plenerze sprzyjają dodatkowo niewielkie gabaryty i obudowa wyróżniająca się stopniem ochrony IPX6. Według definicji klasy IP, oznacza to całkowite zabezpieczenie przed strumieniami wody tryskającymi ze wszystkich kierunków z natężeniem do 100 litrów na minutę. Złącza jack i USB ukryte są specjalną zatyczką, chroniącą je przed uszkodzeniem. Mamy więc do czynienia z naprawdę odporną, a przy tym mobilną konstrukcją.

We. HEAR

Design „Made in Germany” doceniony

Solidne wykonanie głośników We. HEAR idzie w parze z ich nietuzinkowym designem, który nie umknął uwadze specjalistów z branży wzorniczej. Modele We. HEAR 1 i We. HEAR 2 otrzymały nagrody w plebiscytach Red Dot Design Award 2021 i iF Design Award 2021.

W uzasadnieniu jury plebiscytu iF Design Award możemy przeczytać m.in., że:

Głośniki Bluetooth We. by Loewe umożliwiają odtwarzanie dźwięku w dowolnym miejscu. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o młodszych użytkownikach. Projektanci zdecydowali się na nowoczesne i oryginalne wzornictwo, wysokiej jakości materiały, działając przy tym zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Dodatkowo, model We. HEAR 2 to laureat nagrody EISA za najlepszy produkt w kategorii głośników mobilnych w sezonie 2021–2022. W uzasadnieniu jury konkursowego czytamy m.in.:

Model We. HEAR 2 wyróżnia się czystym, szczegółowym i wyrazistym brzmieniem. Jest na tyle głośny, że sprawdzi się nawet podczas domowych imprez. Wbudowana bateria zapewnia do 15 godz. bezprzewodowej pracy.

We. HEAR

Wybierz kolor najlepszy dla siebie 

Głośniki We. HEAR dostępne są 4 kolorach – aqua blue, coral red, cool grey i storm grey. Pozwala to dobrać model nie tylko pod względem gabarytów i parametrów technicznych, ale także kolorystyki wykończenia. Dzięki temu możesz kupić dokładnie taką wersję, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim preferencjom lub też aranżacji pomieszczenia, w którym głośnik będzie najczęściej wykorzystywany.

We. HEAR

We. by Loewe – nie tylko głośniki

We. by Loewe to nie tylko głośniki Bluetooth, ale także designerskie telewizory dostępne w czterech rozmiarach – 32, 43, 50 i 55 cali. Są one intuicyjne w obsłudze, a przy tym – jak przystało na firmę Loewe, właściciela marki WE. – zachwycają swoim wzornictwem. Wykorzystują krawędziowe podświetlenie LED (Edge-LED) i obsługują rozdzielczość Ultra HD (z wyjątkiem najmniejszego, 32-calowego modelu, który ma ekran Full HD). Ponadto wspierają różnorodne tryby wideo HDR (w tym Dolby Vision, poza modelem We. SEE 32) i audio w standardzie Dolby Atmos. Design telewizorów We. SEE został doceniony przez specjalistów od designu – otrzymały one prestiżową nagrodę iF Gold Award 2021.

We. SEE

Więcej informacji o głośnikach We. HEAR 1 i We. HEAR 2, a także telewizorach We. SEE znajdziesz w strefie marki We. by Loewe na tophifi.pl. Produkty dostępne są także w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu, gdzie w miłej atmosferze możesz samodzielnie sprawdzić możliwości wyjątkowych modeli oferowanych pod marką We. by Loewe.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: