Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Panorama 3 teraz w nowej, niższej cenie

Nie masz w salonie miejsca na rozstawienie klasycznego systemu kina domowego, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z ekscytującego dźwięku przestrzennego? Dzięki soundbarowi Panorama 3 firmy Bowers & Wilkins nie musisz! Teraz na stronie internetowej tophifi.pl i w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design ten bezkompromisowy model dostępny jest w atrakcyjnej, niższej cenie.

Panorama 3 w niższej cenie

Najnowsza odsłona cenionego soundbara Panorama wychodzi naprzeciw niekonwencjonalnym potrzebom użytkowników, oferując wyjątkowe wrażenia odsłuchowe przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznej formy i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki wbudowanym dekoderom dźwięku przestrzennego, podczas oglądania filmów, można cieszyć się świetnymi efektami, rodem z prawdziwego kina domowego. Urządzenie obsługuje m.in. takie systemy jak Dolby True HD, Dolby Digital Plus i Dolby Atmos.

Uniwersalne brzmienie

Zastosowanie aż 13 zoptymalizowanych przetworników elektroakustycznych zapewnia wybitną jakość, charakterystyczną dla brytyjskiej marki Bowers & Wilkins. Panorama 3 charakteryzuje się uniwersalnym brzmieniem, które sprawdzi się zarówno w różnego typu gatunkach muzyki, jak i podczas odtwarzania filmowych efektów dźwiękowych.

Panorama 3

Różnorodne funkcje sieciowe

Całości dopełniają różnorodne funkcje sieciowe i bezprzewodowe (AirPlay 2, Spotify Connect, Bluetooth) oraz obsługa z wykorzystaniem intuicyjnej aplikacji Bowers & Wilkins Music dopełniają możliwości Panoramy, czyniąc z niej pełnowartościowy system audio o łącznej mocy 400 W.

Panorama 3

Zapraszamy do salonów

Możliwości soundbara Panorama 3 i wielu innych modeli firmy Bowers & Wilkins możesz sprawdzić odwiedzając jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do umawiania się na odsłuchy, podczas których nasi Eksperci zawsze chętnie służą pomocą, a przy okazji opowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: