Poprzedni
Następny

Wybrane komponenty Michi by Rotel w bezkompromisowych cenach

Hi-endowa wyprzedaż w Top Hi-Fi trwa w najlepsze! Teraz wybrane urządzenia pierwszej generacji Michi by Rotel dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Akcją zostały objęte wzmacniacze zintegrowane X3, X5 i przedwzmacniacz P5 oraz wybrane zestawy stereofoniczne zbudowane z wykorzystaniem tych urządzeń. Oferta obowiązuje do końca czerwca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów magazynowych dystrybutora.

wyprzedaż michi by rotelWzmacniacz zintegrowany Michi X5

Pierwszy z modeli objętych hi-endową wyprzedażą, czyli X5 to wyjątkowy wzmacniacz zintegrowany w ofercie firmy Rotel. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie on jest jednym z tych urządzeń, które wyznaczyło standardy pod względem wydajności wśród komponentów do systemów stereo. Wzmacniacz zapewnia imponującą moc 600 W, pracując w klasie AB z 4-omowym obciążeniem. Projektanci urządzeń Michi by Rotel wyposażyli ten model w rozmaite złącza wejściowe obsługujące praktycznie wszystkie popularne analogowe i cyfrowe źródła sygnału audio. Nie zabrakło również portu PC-USB z renderowaniem MQA, a także modułu Bluetooth z aptX i przełączalnego przedwzmacniacza gramofonowego (MM/MC).

michi x5

Wzmacniacz zintegrowany Michi X3

Mniejszy z dwójki wzmacniaczy zintegrowanych Michi pierwszej generacji, czyli model X3 to konstrukcja, do której szczególnie pasuje minimalistyczny design z intuicyjnie rozmieszczonymi elementami sterującymi. Zastosowanie w tym wzmacniaczu zintegrowanym przetwornika cyfrowo-analogowego stworzonego przez AKM oraz dużej liczby dostępnych złączy, w tym USB z obsługą plików audio wysokiej rozdzielczości zapewniło niezwykle bogatą funkcjonalność i możliwość łatwej rozbudowy systemu audio. X3 ma też wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM oraz moduł Bluetooth z obsługą kodeka aptX. Całości dopełnia maksymalna moc wyjściowa 350 W oraz 200 W mocy nominalnej (przy obciążeniu 8 omów) z układem w klasie AB.

Michi X3

Przedwzmacniacz Michi P5

Trzeci z objętych akcją promocyjną modeli, hi-endowy przedwzmacniacz Michi P5 to konstrukcja wyposażona w autorski układ zasilania, skrupulatnie dobrane komponenty i precyzyjnie zaprojektowany układ wewnętrzny. Podobnie jak w wypadku modeli X3 i X5, tak i tu mamy do czynienia z bogactwem złączy analogowych i cyfrowych, które pozwalają na współpracę przedwzmacniacza z różnorodnymi urządzeniami zewnętrznymi. W tym modelu wykorzystano układ dwóch 32-bitowych konwerterów cyfrowo-analogowych AKM, pozwalających na przetwarzanie sygnału z częstotliwością próbkowania do 768 kHz.  Model P5 ma też wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który może pracować w trybie MM lub MC. Urządzenie obsługuje standard MQA i łączność Bluetooth (z aptX i AAC). Może zatem sprawdzić się w wielu różnorodnych konfiguracjach sprzętowych, np. we współpracy z końcówkami mocy Michi M8.

Michi P5

Zapraszamy do salonów

Poznaj bliżej wszystkie urządzenia Michi i zestawy audio objęte wyprzedażą w tophifi.pl i naszych salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do umawiania się na odsłuchy, przy których zawsze chętnie pomogą nasi Eksperci. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania związanie z dostępnymi w ofercie urządzeniami Rotela i Michi.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: