Poprzedni
Następny

Bluesound RC1 – komfort zdalnego sterowania

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 2 komentarze

Bluesound RC1

Bluesound poszerzył swoją gamę produktową o akcesoryjny pilot zdalnego sterowania. Najnowszy model RC1 zapewnia dostęp do wszystkich najpopularniejszych funkcji, z punktu widzenia użytkownika znacznie zwiększając komfort użytkowania.

Pilot zdalnego sterowania RC1 to najnowsza konstrukcja zaprezentowana przez markę Bluesound, wiodącego producenta bezprzewodowych systemów high-res audio multiroom.

Najnowsze urządzenie akcesoryjnie będzie oferowane niezależnie od odtwarzaczy i ma na celu zapewnienie użytkownikom modeli Bluesound z serii Gen 2 oraz Gen 2i dostęp do najpopularniejszych funkcji, m.in. przewijania w przód i w tył, regulacji poziomu głośności, odtwarzania i pauzy oraz 10 przycisków, do których możliwe jest przypisanie choćby ulubionej stacji radiowej czy listy odtwarzania. Uwagę użytkownika może także przykuć stylowe, czarne wykończenie matowe RC1.

Najwyższa wygoda użytkowania

Projektanci zadbali o to, aby RC1 – w przeciwieństwie do pilotów zdalnego sterowania wymagających programowania i konfiguracji – był w stanie współpracować z dowolnym odtwarzaczem Bluesound z serii Gen 2 lub Gen 2i, chyba że użytkownik zdecyduje się przypisać własne funkcje do dwóch programowalnych przycisków.

Wszechstronność RC1 zwiększa również możliwość obsługi kompatybilnych z BluOS produktów siostrzanej marki NAD Electronics – kompatybilne z pilotem zdalnego sterowania są urządzenia takie jak m.in. cyfrowy odtwarzacz muzyczny Masters M50.2, wzmacniacz strumieniowy BluOS Masters M10, DAC/odtwarzacz sieciowy BluOS C 658 (dostępny wkrótce) i cała gama urządzeń z serii Custom Install. Modele zgodne z BluOS to te urządzenia, w które fabrycznie został wbudowany system BluOS.

Bluesound RC1

Najważniejsze funkcje

* Intuicyjna i ergonomiczna konstrukcja zapewniająca dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak odtwarzanie, pauza, regulacja głośności, 10 przycisków szybkiego wyboru i dwa programowalne przyciski
* Gotowość do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania, współpraca z wszystkimi odtwarzaczami Bluesound Gen 2 i Gen 2i oraz większością urządzeń NAD Electronics kompatybilnych z BluOS
* Osiem dostępnych kanałów IR, pozwalających uniknąć konfliktu z innymi domowymi urządzeniami sterowanymi na podczerwień
* Czarne wykończenie matowe z przyciskiem kursora wykonanym z polerowanego aluminium
* W zestawie dwie baterie CR2032

Dostępność modelu RC1 w salonach Top Hi-Fi & Video Design przewidziana jest na grudzień br.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: