Poprzedni
Następny

Bluesound Node z „Nagrodą Roku” magazynu „Audio-Video”

Magazyn „Audio-Video” po raz kolejny przyznał „Nagrody Roku” dla najlepszych urządzeń spośród tych, które zostały przetestowane przez redakcję tego miesięcznika w ciągu minionych 12 miesięcy. Wśród „Najlepszych produktów 2021–2022” znalazł się odtwarzacz sieciowy Node firmy Bluesound.

Bluesound Node

Skierowany głównie do pasjonatów sprzętu audio-wideo, a także wszystkich miłośników dobrego brzmienia magazyn „Audio-Video” jest doskonale znany i ceniony w branży. Od kilku lat redakcja tego miesięcznika przyznaje nagrody dla najlepszych urządzeń ze świata audio i audio-wideo, które testowane były przez redaktorów w ciągu minionego roku. W najnowszej edycji plebiscytu, która jest jednocześnie podsumowaniem 2021 r., nagrodę w „klasie ekonomicznej” odtwarzaczy strumieniowych zdobył Bluesound Node.

Bluesound Node

W uzasadnieniu możemy przeczytać m.in. o rozbudowanej funkcjonalności modelu Node:

Node – najnowsza generacja odtwarzacza strumieniowego, który zachowuje wszystkie atuty platformy BluOS, jak dostęp do wszystkich, liczących się serwisów muzycznych (pomijając Apple Music, ale to dotyczy wszystkich odtwarzaczy strumieniowych) oraz kluczowe funkcjonalności. Należą do nich: Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, Bluetooth 5.0 ze wsparciem kodeka aptX HD oraz złącze HDMI eARC. Zadbano także o dekodowanie formatu MQA, co docenią subskrybenci Tidala. Tak rozbudowana funkcjonalność pozytywnie wyróżnia Node’a w swojej klasie.

Bluesound Node

Redakcja magazynu „Audio-Video” zwróciła uwagę również na atrakcyjne wzornictwo i łatwość obsługi odtwarza sieciowego Bluesound Node:

Nie ogranicza się ona do (dopracowanej) aplikacji. Podstawowych operacji można dokonać z poziomu panelu dotykowego na górnej ściance. Node ostatnio doczekał się istotnej aktualizacji fi rmware’u, która uaktywniła funkcję wyjścia USB Audio, dzięki czemu możliwy jest efektywny upgrade urządzenia poprzez dodanie DAC-a (umożliwia to także wyjście współosiowe S/PDIF).

Bluesound Node

Sprzęt marki Bluesound znajdziesz w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Z pomocą fachowych doradców możesz bliżej poznać możliwości sprzętu tego producenta i przetestować wybrane modele w konfiguracjach dopasowanych do Twoich preferencji.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: