Poprzedni
Następny

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Gdańsku

Sieć Top Hi-Fi & Video Design poszerzyła swoją ogólnopolską działalność o kolejny, już dwudziesty, specjalistyczny salon audio-wideo. W piątek 11 lutego swoją działalność rozpoczyna pierwsza placówka z logo naszej marki w Gdańsku, a druga – po Sopocie – w Trójmieście. Najnowszy salon zlokalizowany jest w kompleksie Garnizon przy ul. Leśmiana 5 lok. 63 i zapewnia miłośnikom dobrego brzmienia z Pomorza dostęp do najwyższej klasy urządzeń hi-fi, stereo i kina domowego.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Gdańsku

Salon w Gdańsku, tak jak wszystkie pozostałe sklepy sieci Top Hi-Fi & Video Design, wyznacza nowy poziom jakości obsługi w sklepach z urządzeniami audio-wideo. Na klientów czeka szeroka oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów z niemal każdej kategorii cenowej i produktów – od słuchawek i telewizorów, przez kolumny głośnikowe, wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do stworzenia nawet najwyższej klasy systemu audio.

W salonie można znaleźć eskpozycje systemów multiroom firm Yamaha i Bluesound. Uwagę przykuwa też sekcja przeznaczona wysokiej klasy urządzeniom Bowers & Wilkins z serii Formation. Specjalne strefy wydzielone są także dla najwyższej klasy telewizorów marki Loewe, ekskluzywnych urządzeń Bang & Olufsen oraz imponujących swoimi możliwościami głośników Devialet. Gdański salon to kolejny punkt sieci Top Hi-Fi & Video Design, w którym można z łatwością przetestować bogatą gamę słuchawek, m.in. od takich producentów jak Yamaha czy Audio-Technica.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Gdańsku

Ponadto w profesjonalnej sali odsłuchowej, przed dokonaniem zakupu, nasi klienci mogą zobaczyć swój wymarzony sprzęt audio-wideo „na żywo”, porównać go z innymi urządzeniami oraz w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości brzmieniowe. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę, a nasi doradcy przygotują właściwy sprzęt i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Salon w Gdańsku w kompleksie Garnizon przy ul. Leśmiana 5 lok. 63 czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00-18.00, w piątek od 11.00 do 19.00 oraz w sobotę od godziny 10.00 do 14.00. Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu telefonicznie – pod numerem (58) 719 91 09 – lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]. Warto dodać, że najnowsza placówka jest kolejnym punktem odbioru produktów zamówionych przez stronę internetową www.tophifi.pl.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Gdańsku

O sieci Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć Top Hi-Fi & Video Design funkcjonuje na rynku już od ponad 25 lat. Na przestrzeni tego okresu zdobyła i umocniła zaufanie klientów, zyskując miano „Ekspertów dobrego brzmienia”, a także znacząco rozwijając swoją sieć. Dzisiaj na Top Hi-Fi & Video Design składa się już 20 salonów w 15 miastach Polski oraz sklep internetowy tophifi.pl. Na klientów czeka szeroka gama sprzętu audio-wideo dostarczana przez cenionych producentów, takich jak m.in. Yamaha, Bowers & Wilkins, Audio-Technica, Loewe, Bluesound, Indiana Line, NAD, Rotel, Devialet, Hegel, AVM, Luxman i wiele innych.

Pierwszy salon sieci został otwarty w Warszawie w 1994 r. przy ul. Nowogrodzkiej 44. Już wtedy klienci mogli wybierać spośród wyselekcjonowanej gamy urządzeń audio-wideo najlepszych światowych producentów. Zaufanie ze strony klientów, będące pochodną zaangażowania pracowników salonu i atrakcyjnej oferty, skłoniło twórców marki do rozwinięcia ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-wideo. Kropkę nad „i” stanowi uruchomienie sklepu internetowego tophifi.pl, dzięki któremu każdy miłośnik dobrego brzmienia może cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do najwyższej jakości produktów.

Jak przystało na „Ekspertów dobrego brzmienia” w każdym z salonów klienci spotykają się z najwyższym standardem obsługi oraz pomocą w doborze urządzeń i tworzeniu instalacji kina domowego. Specjaliści z Top Hi-Fi & Video Design poświęcają wiele uwagi na to, aby konstrukcje trafiające na półki salonów gwarantowały znakomite brzmienie, spełniając równocześnie szeroki zakres oczekiwań w odniesieniu do funkcjonalności, wzornictwa oraz ceny.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: