Poprzedni
Następny

Bardzo miły dla uszu – recenzja NAD 558 w Audio-Video

C558

Firmy NAD nie trzeba specjalnie przedstawiać nikomu, kto jest miłośnikiem dobrego brzmienia. Duńscy inżynierowie od lat stawiają na wywołanie jak najlepszych wrażeń słuchowych, niż na oszałamiające wzornictwo. Wszyscy znają wzmacniacze NAD, natomiast dużo mniej osób zdaje sobie sprawę, że firma produkuje również gramofony.

Większość  melomanów wybiera produkty  NAD  je ze względu na ich walory dźwiękowe, dlatego też recenzenci magazynu Audio-Video polecają gramofon C 558 z czystym sumieniem – „NAD pozytywnie zaskakuje nie tylko pod względem wykonania, lecz także – czy może przede wszystkim – pod względem brzmieniowym” – zauważa recenzent i dodaje: „Jest bardzo miły dla uszu, dzięki czemu nawet długie odsłuchy nie nastręczają kłopotów z odbiorem”.

Wszystkich miłośników analogowego brzmienia, którzy chcą poznać walory gramofonu NAD C 558, zachęcamy do zapoznania się z testem urządzenia, opublikowanym w czerwcowo-lipcowym wydaniu „Audio-Video”. Życzymy przyjemnej lektury.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: