Poprzedni
Następny

AudioQuest Cherry Cola 48 – nowa generacja cenionego przewodu optycznego HDMI

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

AudioQuest zaprezentował kabel Cherry Cola 48 – najnowszą generację przewodu optycznego HDMI Cherry Cola, zatwierdzonego i oznaczonego jako produkt z certyfikatem HDMI LLC Ultra Speed. Do wyboru są trzy długości kabla: 5, 10 i 15 m. Nowy model jest pierwszorzędnym rozwiązaniem dla połączeń HDMI wymagających poprowadzenia przewodu na duże odległości.

AudioQuest HDMI Optical 48G Cherry Cola

Wideo w rozdzielczości 10K

Cherry Cola 48 ma przepustowość niezbędną do przesyłania wideo w rozdzielczości do aż 10k i obsługuje sygnały 4K/120 oraz 8K/60, niezależnie od aktualnego zapotrzebowania. Warto jednocześnie zaznaczyć, że przewody HDMI AudioQuest są kompatybilne wstecz z obecnymi wyświetlaczami 4K. Użytkownik może liczyć na doskonałą wydajność dla źródeł wymagających przepustowości 10.2Gbps, 18Gbps i 48Gbps, nie wymagając przy tym zewnętrznego źródła zasilania.

Zaawansowane technologie

Najnowszy przewód HDMI może pochwalić się takimi technologiami jak Silver-Plated Ground-Reference oraz Global-Carbon Mesh-Network Noise-Dissipation. Z kolei izolacja galwaniczna przewodu zapewnia odporność na szumy RF dla sygnałów A/V. Na uwagę zasługują także przewodniki optyczne z włókna szklanego zapewniające niezawodną transmisję sygnału nawet do 15 metrów. Wszystkie przewodniki modelu Cherry Cola 48 są również dostosowane pod kątem kierunkowości (w tym przewody odpowiedzialne za sterowanie i zasilanie).

AudioQuest HDMI Optical 48G Cherry Cola

Przygotowany na przyszłe rozwiązania

Wprawdzie standard eARC nie jest jeszcze powszechnie stosowany w systemach A/V wyposażonych w projektor, to AudioQuest – kierując się bezkompromisową zasadą „zawsze gotowy” – postanowił przygotować nowy model na taką ewentualność. Przewód Cherry Cola 48 wykorzystuje posrebrzane przewodniki eARC, co ma wydatny wpływ na jakość przesyłanego sygnału. Projektanci zadbali zatem o to, aby zapewnić pełne wsparcie dla standardów A/V, które nie są obecnie jeszcze powszechnym standardem na rynku.

AudioQuest HDMI Optical 48G Cherry Cola

W salonach Top Hi-Fi & Video Design można już składać zamówienia na model AudioQuest Cherry Cola 48.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: