Poprzedni
Następny

Audio-Technica wprowadza specjalną edycję swoich niezwykle udanych słuchawek ATH-MSR7

Uznane „Słuchawkami roku” przez portal Reviewed.com, słuchawki klasy premium ATH-MSR7 pozwalają miłośnikom muzyki na doświadczanie dźwięku w jakości high-res w domu i poza nim. Łączą one studyjną jakość dźwięku z niezwykle komfortową konstrukcją, a dla wielu specjalistów z branży audio stanowią punkt odniesienia. Obecnie Audio-Technica prezentuje model ATH-MSR7SE, specjalną edycję tych wielokrotnie nagradzanych słuchawek, poprawiając ich i tak imponujące brzmienie. Oprócz tego pojawiło się bardziej solidniejsze, bardziej luksusowe wykonanie, które skutkuje jeszcze wyższym komfortem użytkowania, oraz lepszą izolacją od tła.

Audio-Technica ATH-MSR7SE

Nowa forma: metaliczne, granatowe wykończenie i jeszcze lepszy komfort.

ATH-MSR7SE wyposażono w nową, luksusową obudowę z aluminium, która w tej ekskluzywnej edycji limitowanej wyróżnia się głębokim, granatowym wykończeniem z subtelnymi złotymi akcentami. Miękkie pady wokółuszne, oraz pałąk nagłowny pokryte są wysokiej klasy, brązową skórą ekologiczną i zostały zaprojektowane z myślą o jak najwyższym komforcie użytkowania, nawet podczas długich odsłuchów. Kształt słuchawki odzwierciedla profil małżowiny usznej, dzięki czemu poprawie ulega dolny zakres odtwarzanych częstotliwości, oraz izolacja, co pozwala w pełni skupić się na muzyce.

Audio-Technica ATH-MSR7SE

Nowe brzmienie: udoskonalone przetworniki i przewód

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie Audio-Techniki w tworzeniu profesjonalnego audio oraz technologię wywodzącą się z flagowych słuchawek przewodowych ATH-SR9, model ATH-MSR7SE zapewnia jeszcze doskonalszą jakość dźwięku. Centralnym elementem są specjalnie dostrojone 45-milimetrowe przetworniki True Motion z nowymi membranami DLC (Diamond-Like Carbon), które dzięki zwiększonej sztywności lepiej odtwarzają detale, przy jeszcze mniejszych zniekształceniach. Suma tych elementów gwarantuje nie tylko przyjemny, ale również bardzo realistyczny dźwięk. Sztywniejsza membrana poprawia również odtwarzanie wysokich tonów, zapewniając jeszcze lepszą detaliczność - kluczowy element podczas odsłuchu najlepszych plików hi-res przy wykorzystaniu nowoczesnych smartfonów i przenośnych odtwarzaczy muzycznych. 

Audio-Technica ATH-MSR7SE

Potencjał dźwiękowy ATH-MSR7SE jeszcze bardziej zwiększa 1,2-metrowy przewód z przewodnikiem wykonanym z niezwykle czystej miedzi beztlenowej 6N-OFC. Przewód ten zapewnia niezakłóconą transmisję sygnału, co przekłada się na zwiększoną przejrzystość i precyzję dźwięku. 

W miejsce wysokiej klasy przewodu 6N-OFC użytkownicy korzystający ze sprzętu przenośnego mogą podłączyć również 1,2-metrowy kabel z wbudowanym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Do zestawu dołączany jest również przewód o długości 3 m, idealny podczas słuchania muzyki w domowym zaciszu. Aby zapewnić słuchawkom wysoki poziom ochrony, wraz z ATH-MSR7SE dostarczane jest wytrzymałe i stylowe etui. 

Audio-Technica ATH-MSR7SE

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7SE dostępne będą w październiku br.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: