Poprzedni
Następny

Co za wykonanie hitu!

Kid Cudi

Nie każdy lubi mocne bity, ale nie sposób przejść obojętnie obok tej wersji znanego klubowego hitu. Just A Gent podczas audycji dla stacji Triple J brawurowo zaaranżowali hit Kida Cudiego „Day’n Night”.

Kid Cudi powiedział dla The Guardian, że kiedy nagrał tę piosenkę, emocjonalnie nie znajdował się w najlepszym stanie. „Przechodziłem przez wiele rzeczy w tamtym okresie życia, więc czułem, że muszę napisać te rzeczy tylko po to, by zdjąć je z mojej klatki piersiowej.”

Ta piosenka miała wiele remiksów. W Europie najbardziej popularny okazał się house’owy mix wyprodukowany przez duet The Crookers, podczas gdy w USA lepiej wypada remiks Jima Jonesa.

Kid Cudi nie jest wielkim fanem teledysku do remiksu Crookers. Napisał na swoim blogu, że nie tylko nie pochwala on klipu, ale również jego menedżerowie, The Crookers i wytwórnia. Raper dodał: „Powiedzieliśmy ludziom, którzy nakręcili film, że nam się to nie podoba i chcieliśmy spróbować  czegoś innego. Klip w ciągu kilku godzin po naszej rozmowie znalazł się w Internecie. ”

Ciekawe, co Kid Cudi myśli o tym wykonaniu na sampler, instrumenty smyczkowe i trzy głosy. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: