Poprzedni
Następny

Audio-Technica ATH-DSR9BT przetestowane!

Recenzent portalu Audiostero.pl sprawdził jak w praktyce sprawuje się autorski system japońskiego producenta - Pure Digital Drive™. Pozwala on przesłać oryginalny sygnał cyfrowy ze źródła wprost do przetworników, z pominięciem konwersji cyfrowo-analogowej. O efekcie tego rozwiązania możecie przeczytać poniżej.

ATH-DSR9BT

Na początek garść informacji na temat słuchawek. Konstruktorzy sięgnęli po nowo opracowane właśnie z myślą o ATH-DSR9BT głośniki True Motion D/A. Wyposażone w unikatową, czterordzeniową cewkę, w niezwykle precyzyjny sposób kontrolują ruch membrany, dzięki czemu dostarczają niesamowicie czysty dźwięk. W efekcie słuchawki niezwykle precyzyjnie odwzorowują wszelkie szczegóły muzyki zapisanej w formatach high-res.

Łączność bezprzewodową zapewnia Bluetooth w wersji 4.2, wzbogaconej o obsługę kodeków aptX HD, aptX, AAC i SBC. Zastosowane materiały są przyjemne w dotyku i trwałe. Poduszki wokółuszne wypełnione zostały pianką z efektem pamięci, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika.

ATH-DSR9BT

Po pierwszych odsłuchach w „cięższym” repertuarze Marcin Olczewski z Audiostero.pl określił przekaz płynący z nauszników słuchawki jako niezwykle świeży i niemalże chrupki (…), któremu trudno cokolwiek zarzucić. W spokojniejszy repertuarze Góra pasma jest mocna, daleka od zaokrąglenia, lecz zarazem tak wybornie zszyta z gęstą, soczystą i niemalże lampową średnicą, że nie odbieramy jej jako odrębnego podzakresu, bytu, lecz całkowicie logiczną kontynuację niższego pasma. Słuchając modelu DSR9BT można z powodzeniem osiągnąć audiofilski błogostan.

Całość recenzji dostępna tu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: