Poprzedni
Następny

Audio Pro A26 i A36 – wszechstronne głośniki aktywne teraz w niższych cenach

Audio Pro A26 i A36 to estetyczne głośniki aktywne przeznaczone do odtwarzania wysokiej klasy dźwięku z telewizora oraz urządzeń mobilnych. Jest to zarazem świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, jaką niesie odtwarzanie muzyki bez zbędnych przewodów. Oba modele można teraz nabyć w naszych salonach w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Audio Pro A26 i A36 – wszechstronne głośniki aktywne teraz w niższych cenach

Cena za parę kolumn podstawkowych A26 została obniżona z 2499 zł na 1999 zł, natomiast za kolumny wolnostojące A36 z 3899 zł na 3099 zł. Promocja obowiązuje zarówno stacjonarnie, jak i online na stronie www.tophifi.pl od 19 kwietnia br. do wyczerpania zapasów.

Emocjonujący dźwięk w salonie

Głośniki aktywne A26 i A36 zostały stworzone z myślą o odtwarzaniu dźwięku z telewizora w jakości hi-fi i strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych. Niewątpliwą zaletą obu modeli jest to, że nie potrzebują dodatkowej elektroniki, aby zapewnić wciągające brzmienie. Wystarczy podłączyć kolumny do telewizora, np. za pomocą kabla HDMI, i gotowe! Całość tworzy świetny sposób na świetny dźwięk w salonie, zwłaszcza jeżeli chcemy w pomieszczeniu zaoszczędzić miejsce. Efektem będzie mocniejszy i pełniejszy dźwięk niż ten, który jest dostarczany choćby z tradycyjnego soundbara.

Wszechstronne głośniki do słuchania muzyki

Muzyki można słuchać z licznych serwisów strumieniowych, takich jak m.in. Spotify czy Tidal. A26 i A26 można także wykorzystać jako komponent domowego systemu multiroom. Głośnikami możesz zarządzać z poziomu smartfona lub tabletu poprzez bezpłatną aplikację Audio Pro Control, jak również sterując głosowo przez aplikację Amazon Alexa. A jeżeli podłączymy głośniki do dowolnego telewizora obsługującego HDMI ARC, to będziemy mogli nimi sterować pilotem do TV. Dodatkowo projektanci wyposażyli obie kolumny w wejście analogowe, które umożliwia podłączenie starszych urządzeń, np. odtwarzacza CD lub gramofonu.

Skandynawskie wzornictwo

Na uwagę zasługuje także eleganckie skandynawskie wzornictwo. Audio Pro dopełniło wszelkich starań, aby opracowane przez nich kolumny z łatwością wpasowywały się w wystrój dowolnego wnętrza. A26 i A36 są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Głośniki wyposażone są w magnetycznie mocowane maskownice, które można łatwo zakładać i zdejmować. Kompaktowe rozmiary mniejszych głośników A26 zapewniają dużą swobodę ich ustawienia w niewielkich pomieszczeniach.

Audio Pro A36

Zapraszamy do salonów

O możliwościach poszczególnych modeli Audio Pro najlepiej przekonać się, odwiedzając najbliższy salon Top Hi-Fi & Video Design. Każdy z naszych salonów wyposażony jest w salę odsłuchową, w której w komfortowych warunkach sprawdzisz, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: