Poprzedni
Następny

Audio Pro A10 MkII – nowa generacja designerskiego głośnika bezprzewodowego

Średnia ocen: 5
(4 oceny) 4 komentarze

Uznana szwedzka firma Audio Pro wprowadza na rynek nową generację wielokrotnie nagradzanego głośnika A10. Model oznaczony jako A10 MkII obsługuje trzy sposoby streamingu muzyki – wspiera zarówno AirPlay 2, Google Cast, jak i autorskie rozwiązanie multiroom Audio Pro. Możesz go nie tylko ustawić na szafce, ale też zamontować na ścianie, a nawet pod sufitem.

Audio Pro A10 MKII

A10 MkII „odziedziczył” wszystkie zalety swojego popularnego poprzednika – modelu A10 – i dodaje kolejne opcje multiroom dla zapewnienia kompatybilności z różnymi bezprzewodowymi rozwiązaniami wykorzystywanymi na rynku. Tym samym umożliwia bezproblemowy streaming audio w całym domu. Kompatybilny z AirPlay 2, Google Cast oraz dedykowaną platformą multiroom Audio Pro, model A10 MkII jest kompaktowym głośnikiem nawiązującym swoim wyglądem do skandynawskiej myśli wzorniczej – prezentuje się elegancko, jest „inteligentny”, a do tego gwarantuje świetne brzmienie.

Dotychczas dokonaliśmy gruntownej aktualizacji wielu popularnych głośników z naszej oferty. Teraz przyszła kolej na A10, który otrzymał obsługę systemu multiroom – wyjaśnia Jens Henriksen, CCO w Audio Pro.

Audio Pro A10 MkII

Utrzymany w stylu Scandi, głośnik A10 MkII ma obudowę pokrytą miękką tkaniną. Dzięki temu pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno pod względem stylu, jak i gabarytów – od sypialni i kuchni po salon i gabinet. Dzięki wprowadzeniu aktualizacji związanej z różnorodnymi rozwiązaniami multiroom, możesz odtwarzać dźwięk za pomocą modelu A10 MkII we współpracy z innymi kompatybilnymi głośnikami Audio Pro, aby wypełnić swój dom dźwiękiem – bez względu na to, na jakie rozwiązanie do streamingu się zdecydujesz.

Zaprojektowany zgodnie z przyjętymi przez Audio Pro standardami, ten kompaktowych rozmiarów głośnik może pochwalić się solidnym brzmieniem. Wyposażony w dedykowany przetwornik niskotonowy oraz technikę Balanced Mode Radiator (BMR), model A10 MkII dostarcza szczegółowy dźwięk w całym zakresie częstotliwości, niezależnie od gatunku odtwarzanej muzyki.

Audio Pro A10 MkII

Model A10 MkII wyposażono również w ulepszoną funkcję z programowalnymi przyciskami, która została dobrze przyjęta w innych aktualizowanych modelach wprowadzanych przez Audio Pro. Wystarczy kliknąć i przytrzymać dowolny z czterech przycisków na górnym panelu głośnika, aby zapisać np. listy odtwarzania czy ulubione programy radiowe, zapewniając sobie do nich szybki dostęp, bez konieczności sięgania po smartfon czy tablet. 

Nasze programowalne przyciski stały się niezaprzeczalnie popularne. Widzimy, że łatwość korzystania z tego rozwiązania jest doceniana przez naszych klientów – wyjaśnia Jens Henriksen.

Oprócz możliwości ustawienia głośnika np. na blacie, model A10 MkII oferuje opcje montażu na ścianie – wystarczy zakupić kompatybilny uchwyt (model WB 201). Istnieje również możliwość instalacji głośnika pod sufitem w specjalnej szynie oświetleniowej, przy wykorzystaniu uchwytu TM10 (dostępny w oddzielnej sprzedaży).

Audio Pro A10 MKII

Tak samo ważne jak wygląd głośnika, jest jego umiejscowienie, które powinno pozwolić Ci w pełni wyrazić styl, w jakim zaaranżowane zostało wnętrze – dodaje Henriksen.

Model A10 MkII jest już dostępny w sprzedaży na tophifi.pl.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: