Poprzedni
Następny

Audeze Mobius – najlepsze słuchawki dla graczy według serwisu IGN

Ceniona międzynarodowa strona dla graczy, IGN, przygotowała listę czołowych gamingowych zestawów słuchawkowych. Za najlepszy uznano Audeze Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie.

Audeze Mobius

Specjaliści z serwisu IGN po przeprowadzonych testach przyznali, że jakość dźwięku modelu Mobius jest nieporównywalna do konkurencji: „Sprzęt od Audeze gwarantuje najlepszą jakość dźwięku w testowanych przez nas zestawach. Może być wykorzystywany w dowolnej platformie do gier, ze smartfonami włącznie. Jest to także jedyny zestaw słuchawkowy na przygotowanej przez nas liście, który zapewnia planarną jakość dźwięku”.

Dzięki technice planarnej zwalczanych jest wiele szkodliwych ograniczeń występujących w typowych dynamicznych słuchawkach. Zwiększa się szybkość działania słuchawek i poprawie ulega ich dokładność.Mobius zawiera również funkcję śledzenia głowy Waves NX, która jest przeznaczona głównie do rzeczywistości wirtualnej. Dzięki czujnikom wbudowanym w słuchawki wzmacniane są dźwięki z kierunku, w którym skierowana jest głowa gracza, dzięki czemu bodźce dźwiękowe mogą być w pełni powiązane z akcją dziejącą się podczas rozgrywki. Autorzy także zwracają uwagę na błyskotliwe wykonanie słuchawek:

Mobius został wyposażony w najwyższej jakości materiały i wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Do tego słuchawki są wygodne i mogą być używane nie tylko w grach”. Jak przyznali specjaliści ze strony IGN, Mobius jest „całkowicie wart swojej ceny”.

Audeze Mobius

IGN (ang. Imagine Games Network) to amerykański internetowy serwis informacyjny o szerokiej tematyce – na IGN znajdziemy informacje na temat m.in. gier komputerowych czy na konsole, filmów, komiksów, najnowszych technologii i telewizji. Amerykańska wersja strony działa od 1996 roku, natomiast polski odpowiednik został założony dziewiętnaście lat później

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: