Poprzedni
Następny

Nowa funkcja dla głośników VIFA

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 0 komentarzy

Głośniki od duńskiego producenta VIFA zyskały funkcję sterowania głosowego, którą umożliwia urządzenie Amazon Echo Input. Aby w głośniku VIFA np. odtworzyć ulubiony utwór za pomocą swojego głosu wystarczy podłączyć inteligentnego asystenta Input od firmy Amazon.

Vifa - news

Głównym zadaniem niewielkiego gadżetu Input jest usprawnienie systemu audio poprzez dodanie tzw. „Alexy” – funkcji asystentki głosowej. INPUT można podłączyć do dowolnego głośnika VIFA poprzez 3,5 milimetrowy kabel AUX, dzięki czemu będziemy mogli sterować urządzeniem poprzez głos i zyskamy możliwość szybkiego odtworzenia utworu z m.in. aplikacji Spotify. Sprzęt od Amazona jest zasilany przez standardowy kabel USB.

Vifa

Firma VIFA specjalizuje się w produkcji m.in. zaawansowanych głośników bezprzewodowych – sprzęt od duńskiego producenta łączy w sobie ekskluzywne, skandynawskie wzornictwo z wysokiej jakości brzmieniem, czego potwierdzeniem są także liczne nagrody np. IF Design Award i Red Dot Design Award, obie w kategorii najlepszego wzornictwa produktu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: