Poprzedni
Następny

Aplikacja Bowers & Wilkins Music dostępna w języku polskim

Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji Music firma Bowers & Wilkins wprowadziła obsługę języka polskiego. Oprogramowanie to umożliwia konfigurowanie i kontrolowanie różnorodnych funkcji kompatybilnych modeli tego renomowanego brytyjskiego producenta. Aktualnie polska wersja dostępna jest na urządzenia z systemem Android (w Google Play), ale spolszczenie ma wkrótce pojawić się także dla użytkowników urządzeń mobilnych firmy Apple, a więc na modele oparte na iOS-ie.

Bowers & WIlkins Music

Aplikacja wspiera obsługę takich modeli marki Bowers & Wilkins jak:

  • PI7, Pi7 S2, Pi5, Pi5 S2
  • PX5, PX7, Px7 S2, Px7 S2e, Px8
  • Zeppelin
  • Panorama 3
  • Formation Audio, Formation Bar, Formation Duo, Formation Flex, Formation Wedge

Dostęp do muzyki z całego świata

Aplikacja Bowers & Wilkins Music zapewnia dostęp do różnorodnych serwisów muzycznych w ramach jednej platformy. Obecnie są to m.in. Deezer, Qobuz, SoundCloud, TIDAL czy TuneIn. Wystarczy wyszukać wykonawcę, album lub utwór, który chcesz odtwarzać, aby otrzymać wszystkie dostępne opcje dla wyszukiwanych treści we wszystkich usługach, które subskrybujesz. Użyj symbolu „serca”, aby „wyróżnić” słuchaną muzykę, która szczególnie Ci się podoba, a aplikacja zacznie uczyć się Twoich preferencji dotyczących zarówno artystów, jak i gatunków muzycznych. To z kolei pomoże dostosować kolejne propozycje muzyczne do Twoich upodobań.

Aplikacja Bowers & Wilkins Music synchronizuje Twoje ulubione treści z wybranymi przez Ciebie serwisami muzycznymi, programami radiowymi i podcastami. Możesz również otrzymać dostęp do specjalnie przygotowanych list odtwarzania, zawierających utwory starannie wyselekcjonowane przez firmę Bowers & Wilkins.

B&W Music

Obsługa systemu multiroom

Aplikacja pozwala także na wygodną konfigurację i obsługę bezprzewodowego systemu multiroom Bowers & Wilkins, zbudowanego z kompatybilnych urządzeń. Może to być np. Zeppelin i jego specjalna edycja Zeppelin McLaren Edition, a także soundbar Panorama 3 oraz głośnik bezprzewodowy z serii Formation.

Dostępność poszczególnych funkcji w aplikacji Music zależy jednak od kompatybilnego urządzenia. W wypadku słuchawek z ANC (od ang. Active Noise Cancellation) możesz dostosować np. poziom aktywnej redukcji szumu czy włączyć lub wyłączyć „Tryb kontaktu” z otoczeniem. Możesz też sprawdzać poziom naładowania baterii.

Intuicyjne i wygodne w obsłudze oprogramowanie sprawia, że wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki jest wyjątkowo łatwe. Dzięki temu zarówno Twoje ulubione utwory, jak i te, które dopiero odkryjesz dzięki aplikacji, są wyciągnięcie ręki.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: