Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha MusicCast – multiroom na początek | prezentacja Top Hi-Fi & Video Design

Czym jest MusicCast? W dzisiejszym materiale omawiamy szczegółowo jeden z najpopularniejszych i najlepszych systemów multiroom na rynku, czyli Yamaha MusicCast. Od czego zacząć budowanie takiego systemu, który pozwala połączyć nagłośnienie różnych pomieszczeń w jedną sieć, słuchać muzyki z takich serwisów jak Spotify, Tidal czy Deezer, a także stworzyć system stereo czy kina domowego? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w niniejszym materiale. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kino domowe Yamaha – amplitunery warte uwagi | prezentacja Top Hi-Fi

Jak wybrać soundbar - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Yamaha True X – kino domowe łatwiej niż kiedykolwiek | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: